سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۴۰۰

با خطیبان جمعـه - نمایش محتوای صدا

 

 

با خطیبان جمعـه

تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه با خطیبان جمعه را «مهدی امیرآبادیزاده» بر عهده دارد.

گوینده برنامه «علی اشراقی» است.

نماز جمعه کلاس تربیت و تهذیب، ذکر و توجه به خدا، پیوند مخلوق با خالق، آرامش دلهای ناآرام، عبادت و تقوا و ایثار و معنویت است. نماز جمعه محل اجتماع خوبان امت، مستحکمترین سنگر دفاع از اسلام صحنه نمایش قدرت، عزت، افتخار و عظمت مسلمین، مایه یاس و ناامیدی کفار و منافقان، میدان دفاع از ارزشها وصف جدایی حاضران در صحنه از بی تفاوتان است.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) برای ترغیب و تشویق عموم مردم به شرکت در مراسم عبادی سیاسی «نماز جمعه» و اطلاع آنان از اهم خطبه های نماز، تولید و پخش برنامه «با خطیبان جمعه» را در دستور کار قرار داده است.

«با خطیبان جمعه» گزیده ای از خطبه های نماز جمعه هر یک از شهرستانهای استان خراسان جنوبی را پخش می کند. این برنامه مهم ترین مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، مذهبی و اجتماعی روز استان و جامعه که توسط ائمه جمعه محترم شهرستانها بیان می شود را منعکس نموده و تلاش می کند مردم را به حضور در این اجتماع عظیم و برگزاری هر چه باشکوهتر آن تشویق نماید.

گوینده برنامه نیز در ابتدای هر بخش، توضیحی مختصر در خصوص اهم موارد مطرح شده در خطبه ها ارائه می نماید.

مدت زمان این برنامه 34 دقیقه است و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 13:15 روزهای دوشنبه هر هفته، شنونده برنامه «با خطیبان جمعه» از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

سال تولید: 1396