سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

باند پزشکان قلابی در بیرجند منهدم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

باند پزشکان قلابی در بیرجند منهدم شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرهنگ سعید دادگر گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان، اطلاعاتی دریافت کردند که افرادی با تشکیل یک باند مخوف و سازمان یافته به صورت غیر قانونی در خصوص موارد پزشکی بانوان فعالیت می کنند که شناسایی و دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی پس از 2 ماه بررسی و تحقیقات پلیسی با اقدامات فنی اعضای این باند را شناسایی کردند و آنان را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ دادگر گفت: در بررسی های مأموران مشخص شد متهمان با تشکیلاتی سازمان یافته دست به اقدامات مجرمانه و غیر قانونی می زنند و سرکرده باند که خود را با هویت جعلی"دکتر رضایی" معرفی می کند با همدستی سایر اعضای این باند اقدامات مجرمانه پزشکی انجام می دهد و مبالغ بسیار هنگفتی از شهروندان دریافت می کند.

جانشین انتظامی خراسان جنوبی افزود: با مستند سازی از اقدامات مجرمانه متهمان و با هماهنگی مقام قضائی تیم های متشکل از امنیت اخلاقی و عملیات وِیژه پلیس امنیت عمومی استان برای دستگیری متهمان اعزام شدند و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سرکرده و 4 نفر از اعضای این باند را در 3 نقطه از شهرستان بیرجند دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اقلام و داروهای ممنوعه، مخدر و غیر مجاز کشف واعضای این باند با تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

سرهنگ دادگر با بیان این که تحقیقات پلیس در خصوص سایر جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد.