رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

باغ شادی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

باغ شادی

 

برنامه با هدف : -رعایت ادب واحترام نسبت به پدر ومادروبزرگترها به عنوان یک اصل– جلب توجه کودک نسبت به رعایت بهداشت وسلامت.-اصلاح تلفظ اشتباه ،کلمات جملات -اجتناب از کارهای خطرناک(بویژه درکودکان ) همچون:رانندگی،بازیبا اسلحه ، پرش از ارتفاع،استفاده از مواد منفجره،بازی با آتش و.... تولید می گردد که محورهای اصلی آن عبارتند از :ترویج احترام نسبت به والدین و اعضای خانواده،زمینه ساز ی برای شکوفا شدن استعداد ها و توانای های کودکان ، ایجاد علاقه نسبت به دانش اندوزی و فراگیری علم،معرفی و ترغیب به انجام ورزش های مناسب کودکان.

این برنامه با بیان موضوعات اجتماعی و ورزش و تفریحات سالم و با رویکرد آگاهی بخشی ،مهمان کودکان استان خواهد بود برنامه به صورت استودیو محور بوده و پلاتو ها و نمایش های آن توسط مجری(خاله نرگس) ،نارگل (تن پوش انار) و نازگل (تن پوش زعفران) و با هدف زمینه سازی برای شکوفا شدن استعدادهای کودکان و نیزآموزش مفاهیم اجتماعی در محیطی شاد و مفرح برای کودکان و خردسالان اجرا می گردد که آیتم های برنامه عبارتند از:آیتم قصه گویی با حضور بچه ها در استودیو ،موسیقی تصویر و نقاشی های ارسالی بچه ها،گلچین (روزهای دوشنبه) آموزش کاردستی( روزهای شنبه و چهارشنبه).

برنامه باغ شادی روزهای دوشنبه و چهارشنیه  در ساعت 16:15 به مدت 30 دقیقه از سیمای خراسان جنوبی ( شبکه خاوران) پخش می گردد .

تهیه کننده: مهدی غلامپور شهری

دستیار تهیه:حسن اکبری

تصویربرداران:جمال مطلبی پور،مهدی مودی، حسن اکبری

کارگردان تلویزیونی:دریا بهداد

صدابردار:رضا محمد دوست

منشی صحنه:طاهره چوبی

تدوینگر:علیرضا سعادتمند

صدا پیشه ها:سید سعیده حسینی،مریم سنجری

بازیگرنازگل: فاطمه احمد زاده

بازیگر نارگل:طیبه شیرگی

اجرای موسیقی:مجید صالحی

نورپرداز:احمد معینی کیا