سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

بازگشایی 290 کیلومتر از راههای تخریبی خوسف - نمایش محتوای خبر

 

 

بازگشایی 290 کیلومتر از راههای تخریبی خوسف

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خوسف با بازگشایی 290 کیلومتر از راههای تخریبی خوسفاشاره به اینکه عملیات بازگشایی290 کیلومتر از راه‌های تخریب شده در اثر سیل‌های اخیر انجام شده است، گفت: در پی بارش باران‌های اخیر در محور خوسف- خور- دیهوک کناره راه و تعدادی از پل‌های موجود و همچنین در محور ماژان – قلعه زری با تخریب چندین آبنما مواجه شدیم که با تلاش راهداران مرمت و بازسازی شد.
اعتمادی مقدم افزود: برای عملیات ترمیم و لکه گیری رویه سطح جاده در حدود 19 تن آسفالت در راه‌های شریانی و غیر شریانی این شهرستان مصرف شده و شست و شوی حدود 370 عدد علائم در سطح راهها انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه درمحور شریانی خوسف – خور حدود 10 کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در دست اقدام است افزود: همچنین در محور ماژان – قلعه زری، با توجه به خرابی رویه آسفالت به دلیل وجود معادن و عبور بارهای سنگین مناقصه به کارگیری پیمانکار در حدود 8 کیلومتر در حال برگزاری می باشد.
سرپرست اداره راهداری خوسف گفت: نگهداری محورهای فرعی مستلزم اعتبارات ویژه در امر نگهداری راه از سوی فرمانداری شهرستان در سال 98 می باشد.