رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

بازدید نمایندگان مردم از حوزه های انتخابیه و تاکید بر ظرفیتهای روستاها در حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید نمایندگان مردم از حوزه های انتخابیه و تاکید بر ظرفیتهای روستاها در حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای بجد شهرستان بیرجند رونق اقتصادی روستاها را زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

در جلسه هم انديشي اقتصادي و توسعه سرمايه گذاري زیرکوه  هم هروی نماينده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور فعال سرمایه گذاران برای شکوفایی اقتصادی این منطقه  شد.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای بجد شهرستان بیرجند با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: شکوفایی اقتصادی روستاها یکی از محورهای تحقق اقتصاد مقاومتی است که مسولان باید تلاش کنند مشاغل کوچک و زودبازده را در روستاها فراهم کنند.

حجت الاسلام عبادی وحدت و انسجام را لازمه عمران و آبادانی روستاها دانست و گفت:ملت بزرگ ایران در سایه وحدت و همدلی تمام سختیها و مشکلات را پشت سر می گذارد.

تناکی فرماندار بیرجند هم حضور مسئولان در روستاها را سبب دلگرمی مردم دانست و افزود: خواسته های مردم پس از جمع بندی، برای پیگیری به مسئولان مربوطه ارجاع می شود.

اصلاح شبکه آبرسانی،مرمت قنات،آسفالت و بهسازی راهها،تکمیل طرح هادی، ساخت سالن های ورزشی ، واگذاری زمین و ایجاد اشتغال برای جوانان و مرمت آثار تاریخی از جمله خواسته های مردم روستای بجد بود که برای رفع و پیگیری آنها قول مساعد داده شد.

نماينده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه هم در جلسه هم انديشي اقتصادي و توسعه سرمايه گذاري زیرکوه  بر ايجاد بانك اطلاعاتی از ظرفيت هاي این شهرستان تاكيد كرد و خواستار همدلي مسئولان برای توسعه سرمايه گذاري و رونق اقتصادي اين شهرستان شد.

هروي از سرمايه داران خواست با سرمايه گذاري در زیرکوه علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق اقتصادي، زمینه توسعه هر چه بیشتر این شهرستان را فراهم کنند.

فلاحتی فرماندار زیرکوه هم با اشاره به وجود صاحب‌نظران و سرمايه داران در این شهرستان،از تشكيل اتاق فكر بخش خصوصي خبر داد.