سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

بازدید معاون فنی مرکز از باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید معاون فنی مرکز از باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی

بازدید معاون فنی مرکز از باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

مهندس راشکی پس از بازدید از قسمت های مختلف استودیوی فضای مجازی خبر 11 ، تحریریه خبر ، اتاق تدوین و محوطه باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص بر طرف شدن مشکلاتی از جمله نبود شبکه داخلی در باشگاه ، تجهیزات فنی اعم از سیستم تدوین و برقراری ارتباط باشگاه خبرنگاران جوان با مرکز از طریق لینک قول مساعد داد.

در این بازدید مقرر شد تعداد 9 سیستم از  سیستم های باشگاه اعم از ، سیستم تحریریه ،تدوین ، هماهنگی و مدیریت به صورت شبکه  به هم متصل شوند.

مهندس مالکی مدیر واحد انفورماتیک مرکز نیز از سوی مهندس راشکی مسئولیت اجرای دستورات لازم از سوی معاون فنی مرکز را بر عهده گرفت تا اقدامات لازم توسط وی صورت گیرد.

مدیر باشگاه خبرنگاران جوان صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی نیز در این بازدید به بیان مشکلات و کمبودها در باشگاه خبرنگاران جوان پرداخت و افزود: در حال حاظر در باشگاه با مشکل کمبود دوربین و تجهیزات مورد نیاز تدوین رو به رو هستیم.

نظامی گفت: باتوجه به اینکه خبر 11 سیمای شبکه خاوران در این مکان به صورت زنده تولید و به روی آنتن می رود ، قطعی برق مشکلاتی را به وجود آورده است.

لازم به ذکر است در خصوص حل مشکل قطعی برق باشگاه خبرنگاران جوان مقرر شد از سوی معاونت فنی مرکز با مساعدت واحد انفورماتیک یک دستگاه ups (سیستم برق اضطراری ) در اختیار سیستم تدوین باشگاه خبرنگاران قرار گیرد.