جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی به منظور « اطلاع رسانی از رویدادها و وقایع استان و فرهنگ سازی برای مخاطبین » تولید و پخش برنامه ای با عنوان « بازتاب » را در دستور کار تولید و پخش خود قرار داده است .

برنامه « بازتاب » در حقیقت پیگیری یک سوژه است ؛ بدین معنی که وقایع و رویدادهای روز شهر و استان به تصویر کشیده می شود و موضوع از زبان کارشناس یا کارشناسان مربوطه واکاوی می شود . در حاشیه نیز کارشناسان اطلاعاتی کاربردی و مفید به مخاطبان ارائه می کند که در آگاهی بخشی به آنان و پیشگیری از بروز بسیاری رویدادهای ناگوار موثر است . همچنین ممکن است کارشناس ، انجام اقداماتی را از سوی دستگاهی لازم بداند که در این صورت با مسئولین مربوطه نیز ارتباط برقرار می شود . همچنین بعضی از اتفاقات و رویدادهای خوب ( مانند وقف مهمی که انجام شده ، کار خیر ویژه ای که انجام شده و ... ) نیز در این برنامه پوشش داده می شود .

ساختار این برنامه ساده است و شامل تیتراژ ابتدایی ، تعدادی وله ، گزارش و بخش کارشناسی باشد . 

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 22:00 روزهای سه شنبه هر هفته ، برنامه بازتاب را به مدت 20 دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی بیننده باشید. تکرار این برنامه نیز در ساعت 17:15 روزهای شنبه و 18:45 روزهای چهارشنبه پخش خواهد شد .

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی و گزارشگری این برنامه را «سیدعلی اصغر طهماسبی پاشا» بر عهده دارد . سایر عوامل گروه تولید این برنامه نیز عبارتند از :

تصویربردار پرتابل : حسین شریفی نیا

صدابردار : ام البنین عنایتی

گزارشگر : عارف عابدینی

تدوینگر و گرافیست : عبدالله اسماعیلیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و خسته نباشید برنامه ای که درخصوص بازاریابی... پوریا ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۷:۰۵

پوریا
سلام و خسته نباشید
برنامه ای که درخصوص بازاریابی شبکه ای تولید و پخش شد کمی اغراق آمیز بود و فقط به معایب کار پرداخت در صورتی که این روش مزایایی هم دارد که باید مطرح میشد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۷:۰۵