جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی به منظور « اطلاع رسانی از رویدادها و وقایع استان و فرهنگ سازی برای مخاطبین » تولید و پخش برنامه ای با عنوان « بازتاب » را در دستور کار تولید و پخش خود قرار داده است .

برنامه « بازتاب » در حقیقت پیگیری یک سوژه است ؛ بدین معنی که وقایع و رویدادهای روز شهر و استان به تصویر کشیده می شود و موضوع از زبان کارشناس یا کارشناسان مربوطه واکاوی می شود . در حاشیه نیز کارشناسان اطلاعاتی کاربردی و مفید به مخاطبان ارائه می کند که در آگاهی بخشی به آنان و پیشگیری از بروز بسیاری رویدادهای ناگوار موثر است . همچنین ممکن است کارشناس ، انجام اقداماتی را از سوی دستگاهی لازم بداند که در این صورت با مسئولین مربوطه نیز ارتباط برقرار می شود . همچنین بعضی از اتفاقات و رویدادهای خوب ( مانند وقف مهمی که انجام شده ، کار خیر ویژه ای که انجام شده و ... ) نیز در این برنامه پوشش داده می شود .

ساختار این برنامه ساده است و شامل تیتراژ ابتدایی ، تعدادی وله ، گزارش و بخش کارشناسی باشد . 

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 22:30 روزهای سه شنبه هر هفته ، برنامه بازتاب را به مدت 20 دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی بیننده باشید. تکرار این برنامه نیز در ساعت 18:45 روزهای چهارشنبه پخش خواهد شد .

سال تولید: 1394

تهیه کنندگی و گزارشگری این برنامه را « علیرضا هاشمی مقدم » بر عهده دارد . سایر عوامل گروه تولید این برنامه نیز عبارتند از :

تصویربردار پرتابل : محمد مهربان /حسن فریدونیان 

دستیار صدا و تصویر : امیر زارعی/ احمد محتشمی

تدوینگر و گرافیست : طاهره نوکی/ محمد کاخکی/ مصطفی عباس زادهجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام . لطفا به دست و اندرکاران برنامه بازتاب... محمد . م ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ ۰۷:۲۷
سلام. چرا برنامه بازتاب که در تاریخ29 دی ماه95 پخش... بیتا ۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۹:۴۴
اعتبارات راه آهن فردوس و باندامداد و نجات که برای... محمد ۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۰۲

محمد
اعتبارات راه آهن فردوس و باندامداد و نجات که برای سال نودوشش درنظر گرفته شده بوده برای فردوس به چه سرانجامی رسید؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۰۲
بیتا
سلام. چرا برنامه بازتاب که در تاریخ29 دی ماه95 پخش شد و در مورد بازار یابی شبکه ای بود در سایت نمیگذارید؟؟ من الان چند روزه دنبال اون برنامم
ممنون
+3 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۹:۴۴
محمد . م
سلام . لطفا به دست و اندرکاران برنامه بازتاب بگویید در خصوص چهارشنبه بازار بیرجند هم گزارش تهیه کنند. متاسفانه وضعیت ترافیک و نظافت و نظم داخل بازار و محیط اطراف آن اصلا مناسب و درخور شان مردم فرهنگی بیرجند نیست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ ۰۷:۲۷