سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اینجا چراغی روشن است - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اینجا چراغی روشن است

Loading the player...

تهیه کنندگی و کارگردانی ویژه برنامه «اینجا چراغی روشن است» را «احمد نیک فرجام» برعهده دارد. سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

تصویربردار: محمد مهربان، مرتضی معتمدی راد

نورپرداز: حسین شریفی نیا

صدابردار: امیر زارعی

تدوینگر و گرافیست: عبدالله اسماعیلی

نویسنده: غلامرضا شاهانی، سیده سارا موسوی

تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به توسعه و تداوم اردوهای جهادی در حالیست که این اردوها، مجموعه ای از فعالیت های خودجوش است که توسط دانشجویان، طلاب حوزه های علمیه، دانش آموزان، دانشجویان و سایر جوانان داوطلب در مناطق محروم کشور برگزار می شود که هر کدام بنابر ظرفیت ها و توانایی های موجود، انواع خدمات از جمله انجام پروژه های عمرانی مورد نیاز منطقه، خدمات کشاورزی، پزشکی درمانی، آموزشی تحصیلی و ... را در کنار فعالیت های فرهنگی ارائه می دهند.

بخش اعظم از هدف از برگزاری این اردوهای جهادی، بر پایه سازندگی استوار شده است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می شود.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) مستندی 7 قسمتی از فعالیت اردوهای جهادی در خراسان جنوبی تولید و پخش می کند.

«اینجا چراغی روشن است» عنوان این مجموعه است که با مشارکت بسیج سازندگی خراسان جنوبی و با موضوع «اردوهای جهادی، مدیریت اقتصادی و اقتصاد مقاومتی» در ساختار مستند گزارشی تولید می شود و در مدت 25 دقیقه فعالیت های بسیج سازندگی در عرصه های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و درمانی در مناطق محروم را به تصویر می کشد.

شما هم استانی های گرامی می توانید در ساعت 22:30  روزهای چهارشنبه بییننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 12:25 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395