سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اینترنتی شدن ثبت نام دانشجویان نو ورود در دانشگاه بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

اینترنتی شدن ثبت نام دانشجویان نو ورود در دانشگاه بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مسئول ستاد ثبت نام و استقبال دانشجویان نو ورود دانشگاه بیرجنداینترنتی شدن ثبت نام دانشجویان نوورود در دانشگاه بیرجند گفت: با هدف اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، استقرار دولت الکترونیک و صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی امسال در سال تحصیلی جدید،  ثبت نام دانشجویان نو ورود به صورت اینترنتی و غیر حضوری خواهد بود.
حسین خزیمه نژاد با بیان اینکه در سال های گذشته طبق زمان بندی اعلام شده از سوی دانشگاه، دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی به صورت حضوری مراجعه و ثبت نام می کردند، افزود:  با استقرار سامانه جامع دانشگاه و با فراهم شدن زیرساخت لازم ثبت نام دانشجویان در مرحله اول به صورت اینترنتی خواهد بود.
وی با بیان اینکه  پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش ، این اطلاعات از سوی مدیریت امور فناوری دانشگاه در سامانه جامع دانشگاه بارگذاری خواهد شد، گفت:  قبول شدگان باید مطابق با اطلاعیه، راهنما و برنامه زمان بندی که در سایت دانشگاه بیرجند اعلام می شود، مدارک هویتی و تحصیلی خود را در بخش کاربری سامانه جامع پویا به  آدرس  http://puya.birjand.ac.ir/educ/registration/index.php بارگذاری کنند.

مسئول ستاد ثبت نام و استقبال دانشجویان نو ورود دانشگاه بیرجند افزود: در مرحله بعد و پس از قطعی شدن ثبت نام در همان شروع نیمسال تحصیلی جدید و همزمان با تحصیل دانشجو، طبق برنامه زمان بندی که مجدد اعلام خواهد شد برای تحویل مدارک تحصیلی که در مرحله اینترنتی بارگذاری شده است، اقدام خواهند کرد.
وی از برگزاری  برنامه های آموزشی، تفریحی و فرهنگی و آشنایی دانشجویان نو ورود با بخش های مختلف دانشگاه و برگزاری تور بیرجند گردی برای این دانشجویان هم خبرداد.