جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

ایستادگی و تلاش راه پیشرفت روز افزون نظام اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

ایستادگی و تلاش راه پیشرفت روز افزون نظام اسلامی

نظام اسلامی به افرادی پر تلاش و مقاوم در برابر مشکلات نیاز دارد

نظام اسلامی به افرادی پر تلاش و مقاوم در برابر مشکلات نیاز دارد.

 امام جمعه بیرجند و نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در اولین نشست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر به عنوان یک انقلابی پر تلاش، در بخش های علمی، فرهنگی و اقتصادی گام برداریم انقلاب اسلامی ایران، دنیا را به بهشت تبدیل می کند.

آیت الله عبادی وجود انقلاب اسلامی ایران را ارزشمند دانست و گفت: برای تقویت انقلاب نیاز است نقاط ضعف مان را شناسایی و برای رفع آن تلاش کنیم.

استاندار هم برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فضایی با وفاق ملی و نشاط اجتماعی را ضروری دانست و گفت: جشن پیروزی انقلاب باید به گونه ای باشد که نتایج ارزنده انقلاب برای نسل های مختلف به خصوص نسل جوان تبیین و ارزش های آن به صورت مستند دیده شود.

آقای مروج الشریعه برگزاری کنگره ملی 2 هزار شهید را هم از دیگر رویدادهای بزرگ استان عنوان کرد و افزود: این کنگره که قبل از چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار می  شود می تواند اهمیت وجود شهدا در تقویت نظام و رسیدن آن به 40 سالگی را به خوبی نشان دهد.

استاندار از افتتاح 10 طرح اقتصادی با سرمایه گذاری هزار و 100 میلیاردی در ایام الله دهه فجر امسال در استان خبر داد.

اسماعیلی، دبیر اجرایی کنگره 2 هزار شهید استان نیز با بیان این که تهیه و اجرای برنامه های اثرگذار، مورد توجه دست اندرکاران این کنگره است گفت: همکاری مردم در برگزاری این رویداد فرهنگی بسیار با اهمیت است .

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی