جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ایران قوی / قدردانی آیت الله عبادی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران قوی / قدردانی آیت الله عبادی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، متن قدردانی آیت الله عبادی به شرح ذیل است... ایران قوی/ پیام قدردانی آیت الله عبادی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر مردم انقلابی و شریف استان خراسان جنوبی در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن با گام‌هایی استوار و هم‌صدا با سایر هموطنان عزیز صحنه‌ی تاریخی از ایمان، بصیرت، ولایت پذیری و ظلم ستیزی را خلق کردند.
امروز و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه، جهانیان پاسخ کوبنده و قاطع ملت بزرگ ایران اسلامی را به آمریکا و سایر ایادی طاغوت در اعمال سیاست‌های کهنه و نخ نمای تهدید و تحریم را مشاهده نمودند ، میلیون‌ها حاج قاسم سلیمانی امروز به خیابان‌ها آمدند تا بگویند، پیوند مردم با ولایت و انقلاب همانند سیره و منش سردار دلهاست.
پیام دیگر حضور غرور آفرین مردم به ورشکستگان سیاسی داخلی و عوامل نفوذی این است که ملتی که بصیرت دارد از فتنه و جنگ رسانه‌ای و سیاسی هراسی ندارد و پاسخ دیکته‌های روباه پیر (انگلیس کثیف) را در انتخابات دوم اسفندماه خواهند داد.
اینجانب در آغاز چهل و دومین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب، از حضور پرشور و تماشایی تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور استان خراسان جنوبی که در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن با حضور بصیرت‌گونه خود در لبیک به ندای حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی صحنه‌ای از وحدت ، انسجام و همبستگی خلق نمودند ، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم و از خداوند متعال برای مردم شریف استان و همه دست اندرکاران برگزاری برنامه‌های دهه فجر سلامتی و سعادت را مسألت دارم.
سید علیرضا عبادی
نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۹۸