ایران جاودان

"ایران جاودان" به تهیه کنندگی تکتم اعتبار به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن به مدت 240 دقیقه (از ساعت 7:10  تا پایان مراسم سخنرانی روز 22 بهمن حدود ساعت 11:40با پخش خبر ساعت 8بامداد) و به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد.

برنامه دارای یک گوینده آقا ،آقای عبدالله مولوی حقیقی و خانم سمیرا عاطفی فر است که با شور و نشاط خاصی به تشویق مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن می ­پردازند. موسیقی ­های حماسی و میهنی در فواصل کلام پخش می ­شود. با گزارشگران مستقر در مسیر راهپیمایی در شهر بیرجند ارتباط زنده برقرار می ­گردد و حضور مردم و اقشار مختلف از جمله کارگران، ورزشکاران، دانشگاهیان، زنان، کودکان، عشایر و ... منعکس و مصاحبه هایی با ایشان تهیه می گردد. در فواصل برنامه با گزارشگران شهرستان ها و گزارشگران افتخاری ارتباط برقرار می ­شـود و از حضـور مـردم شهرستان ها در راهپیمایی 22 بهمن اطلاع رسانی شده و یا گزارش های ضبطی آن ها از حضور مردم شهرستان پخش می گردد.

پیام ائمه جمعه محترم شهرستان ها، پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان و استاندار محترم برای دعوت از مردم برای حضور در مراسم راهپیمایی ضبط و پخش خواهد شد. در پایان نیز مراسم سخنرانی روز 22 بهمن به صورت زنده پخش خواهد شد.

استفاده از بسته های صوتی، بهره گیری از بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، ارتباط با سایر مراکز استان ها و برقراری ارتباط استودیویـی با رادیو انقلاب از دیگـر بخش های برنامـه می باشد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

کارشناس برنامه آقایان "محمدمهدی دیانی، فرزانه پور، محمدباقر کمیلی و... " هستند که به صورت ضبطی و مختصر (هر یک به مدت 5 دقیقه) به بیان اهمیت راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه­ای دیگر می ­پردازند. آنونس های تهییجی برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن در فواصل برنامه پخش می شود. مخاطبان نیز از طریق پیامک و تلفن با برنامه در ارتباط هستند. همچنین آقای نظام دوست (شاعر انقلابی استان) به قرائت اشعار خود می پردازد (این آیتم به صورت ضبطی تولید خواهد شد). اجرای زنده موسیقی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

 
تاریخ تولید: 1398