سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

ایجاد تفرقه بین مسلمانان؛ هدف اصلی اهانت به مقدسات - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد تفرقه بین مسلمانان؛ هدف اصلی اهانت به مقدسات

alt

امام جمعه بیرجند فلسفه وجودی وهابیت را اختلاف بین مسلمانان دانست و گفت: هدف از این گونه اقدامات وحشیانه گروه های وهابی و سلفی، ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های نماز جمعه امروز بیرجند با محکوم کردن اقدام هتاکانه گروه های وهابی و تروریستی در اهانت به قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر اسلام گفت: وهابیت دست نشانده انگلیس و استکبار جهانی دست به دست هم داده و به قبر صحابه پیامبر اسلام اهانت کردند .

وی یادآور شد: استکبار باید بداند که با این اقدامات هرگز راه به جایی نخواهد برد.

امام جمعه بیرجند با اشاره به 24 اردیبهشت ماه سالروز تصویب لغو امتیاز تنباکو توسط میرزا حسن شیرازی خاطرنشان کرد: حذف و به حاشیه راندن روحانیت در عرصه های مختلف یکی از اهداف دشمنان است که باید بیش از پیش در این زمینه هوشیار باشیم.

وی با اشاره به 25 اردیبهشت ماه روز جهانی خانواده گفت: خانواده مهمترین و تاثیرگذارترین کانونی است که خداوند آرامش و محبت را در آن قرار داده است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با اشاره به 26 اردیبهشت ماه سالروز تاسیس رژیم غیر قانونی رژیم صهیونیستی یادآور شد: مرتجعین عرب منطقه به همراه حامیان خود در منطقه به دنبال نابودی خط مقاومت هستند که به کوری چشم آنان خط مقاومت محکم تر از گذشته در مقابل توطئه های آنان خواهد ایستاد.

امام جمعه بیرجند با اشاره به درپیش بودن انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری نیز گفت: کسانی که نامزد ریاست جمهوری می شوند باید موضع گیری های درستی داشته باشند.

وی ادامه داد: کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری کاندید می شوند نباید به دنبال طمع باشد بلکه باید درد مردم درد آن ها باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با بیان اینکه دشمن به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات 24 خردادماه است بر حضور هر باشکوه تر در پای صندوق های رای تاکید کرد.