رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای ماندگار در عرصه اسکتبار ستیزی - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای ماندگار در عرصه اسکتبار ستیزی

آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای ماندگار در عرصه اسکتبار ستیزی است.

امام جمعه بیرجند، آیت الله هاشمی رفسنجانی را چهره ای ماندگار در عرصه اسکتبار ستیزی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی، امام جمعه بیرجند در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: این عالم مجاهد و دلسوز همواره در عرصه های مختلف اسکتبار ستیزی قبل و بعد از انقلاب پیشگام بوده است.

وی  افزود: ایشان یکی از چهره های ماندگار سیاست است که مورد هجمه های ناروا قرار گرفت اما اکنون باید هوشیار بود و جلوی تنگ نظری ها را گرفت چرا که حرکت در این مسیر همان حرکت در مسیر دشمن است .

امام جمعه بیرجند گفت: به گفته سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان، آیت الله هاشمی رفسنجانی در 34 سال گذشته یکی از حامیان، یاوران و تکیه گاه های اصلی مبارزات ضد اسکتباری در لبنان و پرچم دار انتفاضه فلسطین بوده است.

وی اسلام، محرومیت زدایی و مبارزه با مستکبران را سه اصل  اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: امروز بسیاری به دنبال ضربه زدن به ارکان نظام هستند که باید با هوشیاری و بصیرت با آن مقابله کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین رضایی گفت: آمریکا به دنبال معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نهاد تروریستی است تا از این طریق جنایات خود را پنهان و چهره جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کند.

وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از نهادهای فعال در زمینه محرومیت زدایی و حمایت از مستضعفان دانست و افزود: آمریکا خود یکی از جنایتکارترین کشورهای جهان است و طرحی که اخیرأ برخی نمایندگان مجلس آمریکا مطرح کردند، نشان دهنده حقارت آنان است.

خطیب جمعه بیرجند اصلی ترین راه مبارزه با دشمنان و خودکفایی در عرصه های مختلف اقتصادی و سیاسی را تکیه بر توان داخلی و اجرای راهکار های اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و افزود: توجه به محرومان اصلی ترین رکن جامعه اسلامی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد .

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی