سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

آگهی خدمات عمومی - نمایش محتوای صدا

 

 

آگهی خدمات عمومی

تهیه کنند گی  آگهی خدمات عمومی    را « هانیه پیرامی  » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : فرشته بهمن زاده ، سمیرا عاطفی فر، سمیه تربتیان ،محمدرضا زمانی پور وفرنود فولادی   

نویسنده  : منصوره عسکری و فاطمه حسینی

 

جلب توجه ، آگاهی بخشی و تغییر نگرش جامعه نسبت به مسائل اجتماعی ، فرهنگی ، علمی و ... که کمرنگ شده و یا به دست فراموشی سپرده شده اند امری ضروری است و گاه تلنگری کافیست تا این مسائل مورد توجه قرار گیرند . بهره گیری از ابزار هنر و ساز و کارهای نوین رسانه ای به منظور اثرگذاری هر چه بیشتر بر رفتار مخاطبان در خصوص این مسائل ، از جمله موضوعاتی است که شبکه استانی صدای خراسان جنوبی آن را در دستور کار خود قرار داده است .

یکی از شیوه های تاثیر گذار در این خصوص ، ساخت برنامه « آگهی خدمات عمومی » است . این برنامه به صورت کوتاه و با مدت زمان کمتر از 1 دقیقه تولید شده و با بهره گیری از ابزاری همچون گفتگوی نمایشی ، افکت و موسیقی های مناسب ، علاوه بر جذابیت هنری و شنیداری ، پیام خود را با تاثیر بیشتری بیان می نماید .

موضوعات این برنامه عموماً مسائلی هستند که در حال حاضر مردم استان با آن مواجه هستند و نیاز به جلب توجه بیشتر مخاطب برای تغییر سبک زندگی و تغییر نگرش به مسائل جامعه را دارد .

برخی از موضوعاتی که این برنامه به آنها می پردازد عبارتند از : ورزش ، سلامت و تغذیه ، صرفه جویی و فرهنگ صرفه جویی ، کم آبی ، خشکسالی ، سالمندان ، ازدواج آسان ، به هنگام ، آگاهانه و پایدار ، محیط زیست ، جمعیت ، مهارت های زندگی ، مصرف کالاهای ایرانی ، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ، احترام به والدین ، حجاب و عفاف ، امر به معروف و نهی از منکر ، توجه به اقامه نماز به ویژه نماز اول وقت و نماز جماعت ، مهاجرت بی رویه به شهرها ، رفتارهای اخلاقی فردی و اجتماعی ، احترام به همسایه و ... .

این برنامه ، در زمان ثابت و خاصی پخش نمی شود ؛ بلکه تولید آن به نحوی است که قابلیت بارها پخش از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) را دارد و در ساعات مختلف پخش می شود .

مدت زمان برنامه آگهی خدمات عمومی  یک دقیقه است و هر روز تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید این برنامه را در ساعات مختلف  شنونده  این برنامه باشید.

 

سال تولید: 1396