جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

آگاهی جامعه، سلاحی در برابر جنگ نرم دشمن - نمایش محتوای خبر

 

 

آگاهی جامعه، سلاحی در برابر جنگ نرم دشمن

نماینده ولی فقیه در استان گفت: برای مقابله با جنگ نرم دشمن، آگاهی صحیح جامعه حرف اول را می زند

نماینده ولی فقیه در استان گفت: برای مقابله با جنگ نرم دشمن، آگاهی صحیح جامعه حرف اول را می زند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با مدیران و معاونان صدا و سیمای استان  با اشاره به اینکه امروزه دشمن برای نابودی جامعه اسلامی برنامه ریزی کرده است افزود: رشد سیاسی و اجتماعی جامعه از دیگر آثار آگاهی افراد آن است.
آیت الله عبادی گفت: بخش مهمی از وظیفه صدا و سیما برای آگاهی بخشیدن به جامعه است که انجام درست این مسئولیت، در ادامعه فعالیت پیامبران است.
وی افزود: مردم در مقابل استفاده از برنامه های صداو سیما، عمر خود را صرف می کنند و باید در مقابل از دست دادن مهمترین سرمایه عظیم هر انسان، چیزی را به دست بیاورد که در کسب آن سودی نصیبش شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند نقش صدا و سیما را در آگاهی مردم مهم دانست و گفت: اگر رسالت صدا و سیما به درستی انجام نشود  مردم حتی  در مقابل صرف زمان اندک در برابر برنامه های آن شاید تمام عمر را در نادانی صرف کنند و زندگی آنان تباه شود.
مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی نیز در این نشست رسانه ملی را پاک ترین رسانه ها دانست گفت: طبق نظرسنجی های انجام شده در مرکز استان، اقبال مخاطبان به برنامه های رادیویی و تلویزیونی صدا وسیمای خراسان جنوبی با توجه به وجود رقبایی همچون فضای مجازی نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
آینه دار با اشاره به فعالیت های صداوسیمای خراسان جنوبی در سه ماه نخست امسال افزود: سعی شد در برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی، ماه مبارک رمضان به عنوان یک جشن مذهبی معرفی شود و انتخاب برنامه پخش جمع خوانی قرآن کریم از آستان امامزاده حسین بن موسی الکاظم از طبس به عنوان بهترین و منظم ترین جمع خوانی قرآن در بین تمامی مراکز استانها،و همچنین انتخاب ویژه برنامه سحر به عنوان یکی از پنج ویژه برنامه سحر در بین استانهای سراسر کشور از افتخارات این مرکز است.
وی گفت:مراسم شبهای قدر و نماز عید فطر برای اولین بار از شبکه های رادیویی و تلویزیونی استان به صورت زنده پخش شد .
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در ادامه به مهمترین فعالیت های پیش روی این رسانه در سال جاری اشاره کرد و افزود: با توجه به برگزاری کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی در مهرماه و نیز  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های ویژه ای در رادیو و تلویزیون با محوریت این مراسم در حال تولید و پخش است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

, ,