جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

آگاهی بخشی لازمه نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیر عامل در جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

آگاهی بخشی لازمه نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیر عامل در جامعه

نماینده ولی فقیه در استان با اعضای پدافند غیرعامل استان دیدار کرد.

آگاهی بخشی لازمه نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیر عامل در جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با اعضای پدافند غیرعامل استان با تاکید بر ضرورت نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه گفت: سطح اطلاعات مردم باید در زمینه پیشگیری و مدیریت بحران افزایش یابد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال توطئه چینی علیه کشور است، افزود: دشمن از هر فرصتی برای نفوذ استفاده می کند که آمادگی و پدافند غیر عامل، تنها راه برای جلوگیری از نفوذ دشمنان است.

افسر مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری هم افزود: پدافند غیرعامل با هدف تعمیق و فرهنگ سازی و گفتمان سازی عمومی در جلب مشارکت مردم و دستگاهها اجرایی می شود.

حاتمی، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی سازمان پدافند غیرعامل کشور هم از تکمیل 36 طرح ملی با عنوان پدافند غیر عامل و طرح های تحقیقاتی صنعتی در سال جاری خبر داد.

حاتمی با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استانهای موفق در خصوص فرهنگ سازی و اجرای پدافند غیر عامل است، افزود: دانشگاههای مالک اشتر، امام حسین (ع) و فارابی توانسته اند هزار و 650 نفر را به عنوان دانشجویان ارشد در رشته های مرتبط فارغ التحصیل کنند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی