سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اولویت صدا وسیمای مرکز برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

اولویت صدا وسیمای مرکز برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی در استان

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: صدا و سیما از همه ظرفیت های رسانه ای برای ترویج فرهنگ خیرین مدرسه ساز استفاده می کند.

به گزارش صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی، بیکی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان خراسان جنوبی صبح امروز با آینه دار مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی دیدار و گفتگوکرد.

مدیر کل مرکز مقوله خیرین و مدرسه سازان را موضوعی مهم عنوان کرد که همه در قبال آن مسئول هستند و باید پای کار باشند.

علیرضا آینه دار گفت: برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی ، رسانه ملی آمادگی لازم را در جهت محقق شدن اهداف مجموعه نوسازی مدارس دارد ، چرا که برای هر امری باید فرهنگ سازی شود تا به سرانجام برسد.

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این دیدار گفت : در بحث خیرین مدرسه ساز در توسعه و ساخت مدارس استان، جشنواره های متعددی از سال 84 هرساله در سطح کشور و استان برگزار می شود و به لحاظ نوع برگزاری از استانهای برتر بوده ایم.

بیکی با بیان اینکه انتظار می رود امسال هم این جشنواره ها با کمک صدا وسیمای مرکز استان پربار و پررنگ تر اجرا شود افزود: اجرای هر چه بهتر اهداف این جشنواره ها کمک رسانه ملی و استانی را می طلبد.

وی اعلام کرد : در جهت مشارکت تولیدات رادیویی و تلویزیونی آمادگی لازم را برای همکاری با صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی داریم تا در سال جدید با همکاری دوطرفه گام های مهمی در جهت تحقق اهداف اداره کل نوسازی مدارس برداشته شود.

وی گفت : نیت این است که با  اعتمادی که خیرین به ما کرده اند ما هم بتوانیم در جهت اعتماد آنها کلیه هزینه ها را صرف نیت خیرین انجام دهیم .