سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

آوای همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

آوای همدلی

تهیه کنند گی برنامه آوای همدلی را « معصومه اسماعیل زاده  » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان : سیده سارا موسوی ازمرکز ، آقای جهان تیغ وخانم نوکندی  ازمرکز سیستان وبلوچستان  

نویسنده  : فاطمه حسینی فر  

گزارشگران : احمد حسینی مقدم ازمرکز خراسان جنوبی وآقای یزدانی ازمرکز سیستان وبلوچستان

توجه صدا و سیمای استان  به معرفی ظرفیت ها، قابلیت ها و توانمندی های تمامی شهرستان های استان ،و معرفی آنها به ساکنین سایر استان ها  امری ضروری است که رادیوی خاوران  با تولید و پخش ویژه برنامه آوای همدلی، در جهت تحقق این مهم گام برداشته است. آوای همدلی   در دو قسمت 90 دقیقه ای  چهارم  و پنجم  بهمن ماه به روبه روی آنتن خواهد  رفت

این برنامه به صورت مشترک با مرکز سیستان و بلوچستان اجرا و از هر دو استان به صورت زنده پخش می شود. یک نفر گوینده از مرکز و دو نفر گوینده از مرکز سیستان و بلوچستان در استودیو حضور دارند که محور اصلی کلام ایشان "معرفی آداب و رسوم و فرهنگ مردم و جاذبه های گردشگری دو استان" می باشد.

آیتم های متنوعی که از تولیدات مرکز خراسان جنوبی است در فواصل برنامه پخش خواهد شد:

-آرم برنامه: از آرم سایر برنامه های آوای همدلی (در صورت موافقت مرکز سیستان و بلوچستان) استفاده خواهد شد.

- گزارش: گزارشگر با حضور در میان مردم بیرجند به معرفی فرهنگ و آداب و رسـوم و جاذبـه های گردشگـری می پردازد. همچنین گزارش هایی از سیستان و بلوچستان نیز در برنامه وجود دارد. محور گزارش ها "معرفی جاذبه های فرهنگی و وحدت و همدلی بین دو استان" می باشد.

- سرود، ترانه و موسیقی بی کلام: سرودها، ترانه ها و موسیقی های مرتبط با برنامه در فواصل برنامه پخش می شود. از ترانه های محلی استان خراسان جنوبی و همچنین سرودها و ترانه های محلی استان سیستان و بلوچستان نیز در برنامه استفاده خواهد شد.

- تلفن و پیامک: تلفن ها و پیامک های مخاطبان متناسب با فضای برنامه پخش می شود.

- بسته صوتی: یک بسته صوتی با محوریت معرفی استان خراسان جنوبی در هر برنامه پخش می گردد.

- کارشناسی: یک بخش کارشناسی برای معرفی فرهنگ مردم خراسان جنوبی نیز در برنامه پیش بینی شده است.

مدت زمان برنامه آوای همدلی 90  دقیقه است و  چهارشنبه وپنجشنبه 4و5 بهمن 1396تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 17:30 شنونده  این برنامه باشید.


سال تولید: 1396