سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

آوای همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

آوای همدلی

Loading the player...
آوای همدلی

12 تا 17 ربيع الاول به عنوان «هفته وحدت» نامگذاري شده که ابتدای آن میلاد پیامبر اکرم (ص) به روایت اهل سنت و انتهای آن میلاد آن حضرت به روایت شیعه و ولادت امام جعفر صادق(ع) است. این ايام میمون و مبارک، بهترين زمان براي برپایی جشن و سرور، بحث در مقوله وحدت مسلمين، تبیین و تاکید بر مشترکات شیعه و سنی و ضرورت حفظ وحدت و همدلی میان مسلمین، پرداخت به جنبه های نفوذ دشمن و ... است.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز این فرصت را غنیمت شمرده و در روزهای 7 و 8 دی ماه، ویژه برنامه «آوای همدلی» را به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

این ویژه برنامه به صورت اجرای مشترک با مرکز سیستان و بلوچستان تولید و از هر دو استان به صورت زنده پخش خواهد شد.

گزارشگر برنامه به انعکاس جشن های مردمی سطح شهر بیرجند می پردازد. همچنین گزارشگران شهرستان­ های مختلف استان نیز به انعکاس مراسم جشن های مردمی در شهرستان ها خواهند پرداخت.

در هر برنامه تعداد 2 نمایش کوتاه، شاد و مفرح تولید و پخش خواهد شد.

بسته های صوتی در رابطه با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) و نیز با محوریت معرفی خراسان جنوبی و جاذبه های طبیعی و گردشگری استان پخش خواهد شد.

تلفن ها و پیامک های مخاطبان ، سرودها و موسیقی های مرتبط با مناسبت در فواصل برنامه پخش می شود.

در فواصل ویژه برنامه «آوای همدلی» با گزارشگران شهرهای مذهبی مانند شیراز، قم و مشهد و استان های کردستان و گلستان ارتباط تلفنی برقرار و از حال و هوای آنجا اطلاع رسانی خواهد شد.

موسیقی محلی، گزارش و نمایش تولید شده توسط مرکز سیستان و بلوچستان نیز در طول برنامه پخش خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید این ویژه برنامه را در ساعت 15:30 الی 19:00 روزهای دوشنبه و سه شنبه ( 7 و 8 دی ماه) از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی شنونده باشید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی ویژه برنامه آوای همدلی را «تکتم اعتبار و مسعود خسروی» بر عهده دارند و سایر عوامل گروه تولید نیز عبارتند از :

- گویندگان : فرنود فولادی، بهنام عباسیان 

-گزارشگر: سیدمهدی ابراهیمی

- نویسنده : فاطمه حسینی فر

- صدابردار : نبی الله نبی پور، مهدی امیرآبادی زاده

ضمنا خانم ها بیگلری(تهیه کننده) و نوکندی (مجری) از صدای مرکز سیستان و بلوچستان در تولید این برنامه همکاری خواهند کرد.