رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آنونس گاز - نمایش محتوای صدا

 

 

آنونس گاز

Loading the player...
آنونس گاز

امروزه بر کسی پوشیده نیست که انرژی گاز نقشی اساسی در پیشرفت و توسعه جوامع و زندگی بشری دارد . با توجه به رشد مصرف این انرژی به دلایل مختلف ( از جمله رشد جمعیت ، افزایش فعالیت های صنعتی و ... ) از یک سو و  محدودیت منابع آن ، در آینده ای نه چندان دور با بحران انرژی مواجه خواهیم بود .

به همین سبب جهت جلوگیری از رشد بی رویه مصرف انرژی و حفظ ذخائر ملی ، ضروری است به مصرف درست گاز توجه نمود . شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی ( خاوران ) با تولید برنامه های کوتاه و تاثیرگذار  ، جهت فرهنگ سازی در این زمینه اقدام می کند .

هدف از تولید این برنامه « ترغیب مخاطبان به صرفه جویی در مصرف حامل­های انرژی به ویژه گاز شهری ، مدیریت هزینه­های خانوار با صرفه جویی در مصرف گاز ، رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از تجهیزات گاز سوز و ... » است .

مدت زمان هر آنونس 2 دقیقه است و در قالب نمایش ، به موضوعی خاص می پردازد . در هر آنونس 2 الی 3 بازیگر به ایفاش نقش می پردازند که با لهجه محلی صحبت می­کنند .

این برنامه با همکاری شرکت گاز استان خراسان جنوبی و به تعداد 20 برنامه تا پایان سال جاری تولید خواهد شد . پخش این برنامه از 25 دی ماه آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت .

برنامه در ساعت های 08:35 ، 09:35 ، 10:55 ، 12:00 ، 15:00 ، 16:15 ، 17:58 و 20:35  از شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی پخش می شود .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی و نویسندگی این برنامه را « هانیه پیرامی » بر عهده دارد  . نریتور برنامه « مسعود حسنی » و بازیگران آن « علی جویا ، فرشته بهمن زاده ، مهدی حقگو ، فرنود فولادی ، سمیه تربتیان ، زهرا کاوسی ، علی جعفری جم ، احمد حسینی مقدم ، الهام نیک بین ، انسیه نایبی فر » می باشند .