جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان احشام در استان - نمایش محتوای خبر

 

 

انهدام باند سارقان احشام در استان

alt

باند سارقان احشام و کشف 123 میلیون ریال احشام مسروقه منهدم شد .

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گقت :در پی وقوع چند فقره سرقت احشام از دامداری های واقع در منطقه رباط خان در حد فاصل 110کیلومتری شمال شرق طبس و با توجه به حساسیت ایجاد شده در بین دامداران ،موضوع به بلافاصله در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

سرهنگ میرزاده افزود : در برسی ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس مشخص شد تمام دامداری هایی که در هفته های گذشته مورد دستبرد سارق یا سارقان قرار گرفته در یک محل متمرکز و شخص یا اشخاصی که اقدام به سرقت می کنند به منطقه اشنایی کامل دارند .

وی گفت : یکی از دامداران محلی به ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان مراجعه و اعلام کرد که شب گذشته تعدادی از گوسفندان پس از این که چوپان برای استراحت به رباط کلمرد مراجعه کرده است به سرقت رفته است .

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گفت : پس از مراجعه ماموران  پاسگاه انتظامی رباط خان و بررسی محل وقوع جرم مشخص شد که سارقان یا سارق با یک خودرو از این دامداری سرقت کرده اند که پس از هماهنگی با مقام قضایی متهم که یکی از چوپانان محلی به هویت (ح/آ) بود به پلیس اگاهی شهرستان طبس احضار شد .

فرماندهی انتظامی شهرستان طبس گفت :متهم در ابتدا منکر هر گونه سرقت شد ولی با ارائه ،مدارک و مستندات لب به اعتراض گشود و اظهار داشت که با همدستی دو نفر سارق سابقه دار به هویت (ع.آ)و (ر.آ) اقدام به سرقت 30 راس بز و 7 راس گوسفند کرده است .

در این رابطه سه نفر سارق دستگیر و پس از صدور قانونی به ندامتگاه  شهرستانن طبس تحویل شدند .

 منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی