جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

انعکاس خدمات و موفقیتهای نظام، راهکاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

انعکاس خدمات و موفقیتهای نظام، راهکاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در همایش بسیج رسانه گفت:  تلاش دشمنان تاکنون برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی نتیجه نداشته و تبیین موفقیت ها و پیشرفت های انقلاب اسلامی در رسانه ها موجب خنثی شدن این توطئه ها شده است.  

گلستانی فرد با اشاره به اینکه امروز اساس جنگ دشمن، جنگ رسانه و امکانات رسانه ای است افزود: ما نیز باید متناسب با اقدامات دشمن، خود را مجهز به این امکانات کنیم.

وی همچنین با اشاره به آغاز هفته وحدت، رسالت رسانه ها را  در تبیین وحدت و مسائل مهم جهان اسلام سنگین دانست و گفت: خوشبختانه در خراسان جنوبی اهل تسنن و تشیع با هم وحدت خوبی دارند.

فرمانده سپاه انصارالرضا استان هم با بیان اینکه امروز جبهه دشمن گسترده است گفت: امروز دشمن تمام حوزه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، نظامی و امنیتی انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار داده است و ما نیز وظیفه داریم به همین گستردگی،ابزارهای دفاعی پیش بینی کنیم.

سردار نظری با اشاره به اینکه  دشمنان رسانه ها و سایت ها و تجهیزات کاملی برای اعمال فشارها و تحریم علیه ایران در اختیار دارند افزود: ایران در مقایسه با دشمن،توانمندی بالایی در تولید فکر و اندیشه و مقابله با این تهدیدات دارد که بسیج رسانه یکی از این توانمندی هاست.

مطهری فر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراس هم به رسالت بسیار سنگین رسانه ها با توجه به جنگ نرم دشمنان گفت: رسانه ها رسالت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در جامعه را برعهده دارند و امروز باید جبهه دشمن را به خوبی بشناسیم.              

همایش بسیج رسانه با موضوع بایدها و نبایدها رسانه انقلاب اسلامی و به مناسبت 21 دی ماه سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر و روز بسیج رسانه برگزار شد.

در این همایش همچنین از خبرنگاران فعال حوزه بسیج رسانه تجلیل شد.