جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

انتخاب من - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

انتخاب من

Loading the player...

تهیه کنندگی و کارگردانی ویژه برنامه «انتخاب من» را «میثم احمدی» بر عهده دارد و سایر عوامل برنامه عبارتند از:

مجری: حسین هرمزی، میثم احمدی، سید محمدرضا حسینی، حسین عباس زاده، حسنیه پورغزنین، مجتبی ندا، حسین اکبری، حسین استاد، صادق مبارکی، ابوذر تاجری

دستیار تهیه کننده: مجتبی ندا، حسین عباس زاده، مجید صیفی، حمید وثوقی، حسین استاد، جعفر حسنی

تدوینگر: فرزانه آزادمنش

تصویربرداران: امیر غفاری، حسین عباس زاده، فرشاد صفاریون پور

صدابردار: علیرضا مهربخش

دستیار صدا و تصویر: احسان حسینی

نویسنده: ساره اشتری

اصل ايجاد شوراهاي اسلامي شهر و روستا در قانون اساسي، نشان دهنده اهتمام نظام جمهوري اسلامي ايران به مجموعه متنوع فکرها، مشورت ها و ديدگاه ها در اداره امور کشور است و اين موضوع، نقطه مقابل نظام هاي ارتجاعي و استبدادي است. افتخار جمهوري اسلامي ايران اين است که از روز اول، آرا، افکار و خواست مردم، مورد توجه جدي قرار گرفته است. (گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری 10 اردیبهشت ماه 1390).

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور«اطلاع رسانی به مردم درخصوص وظایف و اهمیت کار شوراهای اسلامی شهر و روستا و مشارکت آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات» اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «انتخاب من» نموده است.

در این برنامه سعی می شود علاوه بر ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم، زمینه مشخص شدن اولویت های آینده شوراهای اسلامی شهر و روستا مطرح شود.

هر قسمت از برنامه در یکی از شهرستان های استان ضبط می گردد و شامل پلاتوی مجری، مصاحبه های مردمی و بخش کارشناس خواهد بود. برنامه با دو ساختار به شرح ذیل تولید می شود:

1) صندوقی نمادین در نظر گرفته شده و مـردم اولویت ها، نیازهـا و انتظارات خود را از شوراهای اسلامی شهر و روستا در آن می ریزند. سپس آراء مردم در حضور کارشناس باز و تحلیل می شود.

2) از بین حضار، افرادی به صورت نمادین خود را به عنوان نامزد شوراها معرفی کرده و برنامه های خود را بیان می کنند. مردم نیز این برنامه ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهند.

ویژه برنامه «انتخاب من» در 13 قسمت 20 دقیقه ای تولید و پخش می شود و شما هم استانی های عزیز می توانید همه روزه در ساعت 22:00 بیننده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 16:20 روز بعد پخش خواهد شد.

سال تولید: 1396