جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

امنیت مثال زدنی ایران در سایه ایستادگی سربازانش - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت مثال زدنی ایران در سایه ایستادگی سربازانش

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در بازدید از پاسگاه مرزی چاه انجیر و پاسگاه مرزی سورتیغ در نقطه صفر مرزی درح و در جمع سربازان و یگانهای مرزی، با بیان بازدید نماینده ولی فقیه در استان از واحدهای مرزی و عملیاتی مرزبانی خراسان جنوبیاینکه تمامی امور کشور در سایه امنیت انجام می شود، گفت: این نشان از اهمیت فعالیت های شما در تامین امنیت دارد.

وی با اشاره به امنیت مثال زدنی جمهوری اسلامی ایران با وجود همجواری با کشورهای ناامن افزود: این امنیت به برکت ایستادگی شما سربازان جان برکف است.

نماینده ولی فقیه در استان به تلاش های دشمنان برای ناامن کردن کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: در مقابل جبهه استکبار امروز جبهه مقاومت قرار گرفته است که توانسته نه تنها داعش بلکه ایادی آنها را نیز از منطقه بیرون کند.

فرمانده مرزبانی استان هم گفت: با وجود روحیه انقلابی تمامی نیروهای مسلح و دلاوریهای فرزندان غیور ایران اسلامی، امنیت خوبی در مرزهای کشور حاکم است.

سردار مسروری افزود: با توجه به امنیت موجود در منطقه آمادگی داریم از ظرفیت های مرزی برای توسعه استان استفاده کنیم.

نشست با فرماندهان نظامی مستقر در منطقه مرزی سربیشه، نشست با گروههای طلاب جهادی و تبلیغی و دیدار با مردم شهر درح از دیگر برنامه های سفر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شهرستان سربیشه است.