سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی - نمایش محتوای خبر

 

 

امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و طلاب حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند دیدار کرد.

امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به نقش موثر نیروی انتظامی در تحقق فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: نظارت بر اجرای برخی قوانین بر عهده نیروی انتظامی است که در مجموع می توان عملکرد این نیرو را خوب ارزیابی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی افزود: ماموریت و مسئولیت نیروی انتظامی با مسائل دینی مردم گره خورده و این یک سعادت و افتخار است که در راه خدمت به اسلام گام بر دارید.

حجت الاسلام بهرامی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا هم در این دیدار با بیان اینکه فعالیت نیروی انتظامی در راستای امر به معروف و نهی از منکر است گفت: از 310 اصل ابلاغ شده به سازمانها و نهادها در طرح عفاف و حجاب، 31 اصل مربوط به نیروی انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین در دیدار طلاب حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند علت ظلم و جنایات در جهان را بی ایمانی دانست و گفت: اگر علم با دین همراه شود، ایمان حاصل می شود، که سعادت را به دنبال دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی افزود: جامعه گنجینه ای از افراد مختلف است که باید با تربیت صحیح فضایل آنان را پرورش داد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی