جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

امام جمعه موقت بیرجند: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند رویکرد جهادی - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت بیرجند: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند رویکرد جهادی

امام جمعه موقت بیرجند گفت: اقتصاد مقاومتی باید در همه حوزه ها از جمله سیاسی،فرهنگی و اقتصادی صورت گیرد و تحقق آن نیازمند رویکردی جهادی است.

حجت الاسلام تابعی در خطبه های نماز جمعه بیرجند گفت: گرچه پس از ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی، قوای سه گانه اعلام امادگی کردند اما باید با یک رویکرد جهادی و با یک تلاش بی وقفه در حوزه تولید داخلی این امر تحقق پیدا کند.

وی با بیان اینکه مقاومت به معنای ایستادگی است و نمی توان با تن پروری اقتصاد مقاومتی را رقم زد افزود: سیاستهای اقتصاد مقاومتی با پشت میز نشینی حاصل نمی شود و کارو تلاش تمام مردم ومسئولان را در عرصه عمل می طلبد.

حجت الاسلام تابعی همچنین با اشاره به برگزاری رزمایش فاطمیون در خراسان جنوبی افزود:این رزمایش نشان دهنده توان بالای نیروهای بسیجی و انقلابی کشور است که روز به روز برای  توانمند سازی خود برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاس می کنند.

وی به اجرای طرح های ملی در استان اشاره کرد و گفت: طرحهای بسیاری در خراسان جنوبی به افرادی خارج از استان واگذار شده است و از مسئولان استانی می خواهیم که از افراد بومی برای اجرای این طرحها کمک بگیرند تا چهره محرومیت از استان زدوده شود.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین نهم اسفند ماه روز صیانت از حقوق مصرف کنندگان ،14 اسفند ماه روز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و 15 اسفند ماه روز درختکاری را گرامی داشت و افزود: باید سیره و روش ائمه اطهار علیهم السلام را نیکوکاری و درختکاری پیشه خود کنیم و در جایی که آب و زمینی است به کاشت درخت و فضای سبز بپردازیم.