جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

امام جمعه موقت بیرجند : اسراییل فرزند نامشروع امریکاست - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت بیرجند : اسراییل فرزند نامشروع امریکاست

امام جمعه موقت بیرجند اسراییل را  فرزند نامشرو ع امریکا  دانست و گفت :این رژیم اشغالگر برای سرپوش گذاشتن بر شکست های خود در سوریه و عراق بدنبال اختلاف افکنی در لبنان است .

حجت الاسلام تابعی در خطبه های نماز جمعه بیرجند با اشاره به انفجارهای اخیر تروریستی در لبنان افزود  : اسراییل که خود را شکست خورده میدان سوریه و عراق می بیند با بمب گذاری های تروریستی و اختلاف افکنی بین گروههای لبنانی  بدنبال سرپوش گذاشتن بر شکست های مفتضحانه خود است .

وی گفت : ما نیز باید  هوشیاری و وحدت خود را بین شیعه و سنی حفظ کنیم  چرا که دشمن هر لحظه در پی توطئه افکنی است .

امام جمعه موقت بیرجند همچنین با اشاره به تلاشهای دشمن برای محرو م کردن ایران از فناوری صلح امیز هسته ای گفت: اگر امروز دشمنان بخواهند کوچکترین مانعی برایمان ایجاد کنند  ما   باز هم مسیر خود را ادمه می دهیم چراکه امام راحل  فرمودند : در اسلام بن بستی وجود ندارد .

حجت الاسلام تابعی همچنین با اشاره به 16 دی ماه 1359 سالروز شهادت حماسی شهدای هویزه گفت :دانشجویان این مرزو بوم باید راه این شهدا را ادامه وارمانهای مقدس انان را در دفاع از کیان ایران اسلامی سرلوحه زندگی خود قرار دهند .

وی  17 دی ماه سالروز کشف حجاب رضاخانی را یاداور شد و گفت :آمریکا در این توطئه استعماری نقش اساسی داشت و هدف آنها از این بی حجابی  از بین بردن نمادها و  ارزشهای دین بود .

امام جمعه موقت بیرجند همچنین با گرامی داشت قیام خونین 19 دی ماه مردم قم در سال 1356 گفت : آن روز نیز مردم به صحنه آمدند و برگی دیگر از تاریخ  جان فشانی ملت ایران اسلامی رقم خورد به طوریکه می توان گفت : انقلاب اسلامی ماهیت دینی دارد .

حجت الاسلام تابعی با اشاره به حماسه نهم دی ماه 88 گفت :این حماسه مردمی هم تشابه زیادی به قیام 19 دی ماه دارد  چرا که مردم در هر دو رویدار تاریخی برای دفاع از انقلاب و ولایت فقیه به صحنه امدند .

امام جمعه موقت بیرجند همچنین حلول ماه مبارک ربیع را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت .