سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه بیرجند : عدالت محور اصلی زندگی امام علی (ع) - نمایش محتوای رمضان

 

 

امام جمعه بیرجند : عدالت محور اصلی زندگی امام علی (ع)

امام جمعه بیرجند عدالت را محور اصلی زندگی امام علی (ع) دانست.

امام جمعه بیرجند عدالت را محور اصلی زندگی امام علی (ع) دانست.

امام جمعه بیرجند گفت: خنثی سازی حادثه تروریستی تهران، نشان دهنده ابهت و اقتدار ایران اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی در نماز جمعه این هفته بیرجند افزود : در این حوادث، نیروهای امینیتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) به سرعت وارد عمل شدند و اجازه تجاوز به کشورمان را از گروه های تروریستی سلب کردند که این نشان دهنده اقتدار ایران اسلامی است.

وی با اشاره به سالروز شهادت مولی متقیان، اجرای عدالت را محور اصلی زندگی امام علی (ع) دانست و گفت : تحقق عدالت اجتماعی و پرهیز از تبعیض از اولویت هایی است که مردم و مسئولان باید با پیروی از امیرمومنان در جامعه نهادینه کنند.

خطیب جمعه بیرجند به دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان اشاره کرد و افزود : دشمن تلاش کرد تا این قشر در مسائل مختلف جامعه منفعل باشد اما  دانشجویان مومن و انقلابی باید با همه توانمندی خود به مقابله با جنگ نرم بشتابند و اهداف شوم دشمنان را بی اثر کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خصوص لغو و توقف سند 2030 هم گفت: این سند که استقلال آموزشی کشور را از بین می برد با تذکر و توجه رهبر معظم انقلاب، توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی متوقف شد و باید سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنای برنامه ریزی ها قرار گیرد.

وی با اشاره به هفته قوه قضائیه، انتظار مردم از این قوه را برخورد انقلابی با هر گونه فساد دانست و گفت: باید قوه قضائیه در این خصوص جدی تر عمل کند.

امام جمعه بیرجند همچنین از مردم خواست همانند سالهای گذشته در مراسم راهپیمایی روز قدس حضور پرشور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی