سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه بیرجند: شکوفایی،استقلال و آزادی از برکات انقلاب

امام جمعه بیرجند: شکوفایی،استقلال و آزادی از برکات انقلاب


امام جمعه بیرجند گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن 57، زمینه ساز شکوفایی، استقلال و آزادی ایران شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های نمازجمعه، از انقلاب اسلامی به عنوان هدیه خداوند به ملت ایران یاد کرد و افزود: امام خمینی (ره) با تبعیت از فرامین الهی و با پشتوانه مردم ،حکومت سرا پا ظلم و ستم  شاهنشاهی را سرنگون  کرد .

وی شخصیت امام راحل را خود ساخته و مردمی دانست و گفت: امروز ایران اسلامی به یک الگو در جهان تبدیل شده است و باید قدر انقلابی را که آرامش و امنیت را برایمان به ارمغان آورده با حضور گسترده در صحنه های سیاسی، فرهنگی و مذهبی پاس داشت.

قائم نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی همچنین تاکید کرد: انقلاب حرکتی عظیم است که تاکنون مردم به بهترین شکل آن را حفظ و با قدرت در برابر دشمنان ایستادگی کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در بخش دیگری از سخنانش مذاکرات نمایندگان ایران در خصوص حقوق هسته ای کشور را یادآور شد و افزود: در این گفتگوها، نباید به طرف مقابل اعتماد کرد زیرا دشمن در ظاهر رفاقت نشان می دهد، در حالی که همواره به نابودی انقلاب فکر می کند.

خطیب جمعه بیرجند جذب اعتبارات ویژه سرمایه گذاری را در خراسان جنوبی خواستار شد و افزود: نمایندگان و مسولان اجرایی استان در این خصوص باید نهایت تلاش را داشته باشند، چرا که خراسان جنوبی با ظرفیتهای بالای سرمایه گذاری خود می تواند زمینه اشتغال فراوانی را فراهم کند.