سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

امام جمعه بیرجند: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران - نمایش محتوای انتخابات

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

امام جمعه بیرجند: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران

امام جمعه بیرجند: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران


امام جمعه بیرجند: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران است.

امام جمعه بیرجند: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی، امام جمعه بیرجند گفت: انتخابات، نمایش شور و شعور و دموکراسی در ایران بود.

امام جمعه بیرجند در خطبه های نماز با اشاره به مشارکت هفتاد درصدی مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: حماسه آفرینی ملت ایران در 29 اردیبهشت به کشورهایی که ادعای دموکراسی دارند نشان داد که هیچگاه تبلیغات دشمن در نظر آنها تاثیری نخواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی از منتخبین مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست به وعده هایی که در ایام تبلیغات انتخاباتیشان دادند جامه عمل بپوشانند و جواب این حضور پرشور را با ایجاد اشتغال و رفع مشکلات معیشتی مردم، بدهند.

خطیب جمعه بیرجند به امضای مخفیانه سند 2030 هم اشاره کرد و گفت: دشمن در تلاش است با تمام امکاناتش هویت ایرانی اسلامی ما را از بین ببرد که باید جلوی این فعالیت ها را گرفت تا دشمن نتواند هیچگونه طمعی نسبت به کشورمان داشته باشد.

وی با تبریک فرارسیدن ماه رمضان بر بهره گیری از فضایل این ماه تاکید کرد و گفت: معنویت، تربیت نفس، خودسازی و درک حال محرومان جامعه از برکات و فضایلی است که خداوند در این ماه برای بندگانش در نظر گرفته و باید از آن بیشترین بهره را ببریم.

محکومیت کشتار مردم مظلوم یمن و بحرین، 5 خرداد حمایت از خانواده زندانیان و 10خرداد روز جهانی بدون دخانیات از دیگر موضوعاتی بود که امام جمعه بیرجند به آن اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.