جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برای سفرهای نوروزی

آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برای سفرهای نوروزی


مسئولان شهرستانها از هم اکنون خود را برای استقبال از نوروز آماده می کنند.

در 3 شهرستان استان مسئولان دور هم جمع شدند تا آخرین هماهنگی ها را برای استقبال و ارائه خدماتی مطلوب به مسافران انجام دهند.

فرجامی فر فرماندار خوسف در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر  این شهرستان از برپایی چادر راهنما در ورودی شهر ،اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه ، برنامه ریزی برای اسکان مسافران نوروزی در مدارس و زیباسازی شهر را از جمله برنامه های استقبال از مسافران نوروزی اعلام کرد.

عربی معاون میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان هم به وجود 118 اثر تاریخی و باستانی در شهرستان خوسف اشاره کرد و بر استفاده از ظرفیتهای  این شهرستان برای جذب گردشگر تاکید کرد.

فرماندار قاین هم در ستاد خدمات سفر نوروزی این شهرستان به تشکیل کمیته نظارت بر عملکرد دستگاههای خدماتی برای ارئه خدمات مطلوب تر به مسافران و همچنین وجود 110 اثر تاریخی و جاذبه های گردشگری در این شهرستان اشاره کرد و از تجهیز پارکها و نصب چادر برای اسکان مسافران خبر داد.

وی همچنین از برگزاری جشنواره بازیهای بومی و سنتی ،بازارچه های فروش سوغات و محصولات کشاورزی و صنایع دستی در ورودی شهرهای  قاین و خضری دشت بیاض خبر داد.

مهدی نژاد فرماندار بشرویه هم در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی این شهرستان پیشگیری از بروز حوادث جاده ای را یکی از اولویت های مدیریت بحران عنوان کرد و افزود: جاده های مواصلاتی ، اماکن اقامتی و استراحتگاهها باید از وضعیت مناسب برخوردار شوند تا مسافران سفری ایمن داشته باشند .