رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

الهام خزائلی - نمایش محتوای صدا

 

 

الهام خزائلی

الهام خزائلی

الف) بیوگرافی شخصی :

اینجانب الهام خزائلی در فروردین ماه سال 1363 در بیرجند متولد شدم.

از سال 1377 فعالیت هنری خودم را در انجمن نمایش شهرستان بیرجند با تئاتر عروسکی شروع کردم و در سال 1384 به عنوان اولین گوینده زن استان در رادیو مشغول به کار شدم.

تا مقطع کارشناسی در بیرجند و ارشد را از واحد علوم تحقیقات تهران اخذ کردم.

در حال حاضر مدرس دانشگاه در رشته مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی هستم و افتخار دارم همچنان به عنوان گوینده و تهیه کننده ی رادیو، خدمت گذار مردم شریف استان خراسان جنوبی باشم.

 

ب) بیوگرافی شغلی :

در سال 1384 با تست صدا به عنوان اولین گوینده انتخاب و کار خود را با برنامه ی تولیدی« اینجا خراسان است، خراسان جنوبی » آغاز کردم که هفته ای یکبار در خراسان جنوبی تولید و از مرکز مشهد پخش می شد.

حضور در اولین برنامه ی زنده با عنوان »سلام هم استانی» را با مرحوم صحرانورد در اولین دور از سفر ریاست جمهوری (دکتر احمدی نژاد) به استان خراسان جنوبی ، تجربه کردم. از آن پس در برنامه های زنده و ضبطی رادیویی مثل چاردیواری- سراچه- کلبه ی مهر- مجله خانواده- موج آشنا- نماشم- سیاه سفید خاکستری- قانون و جامعه- هزارتوی سرنوشت و ویژه برنامه های افطار ماه مبارک رمضان و ... این همکاری را ادامه دادم.

از سال 1387 گوینده، نویسنده، گزارشگر و تهیه کننده برنامه « بهارزرد » با موضوع اعتیاد بودم که این برنامه موفق شد در سال 1388 در سومین جشنواره سراسری اعتیاد و رسانه به کسب رتبه اول در بخش برنامه های گفتگو محور ، رتبه دوم جشنواره با رویکرد اعتیاد و رسانه و کسب رتبه دوم در بخش مستند گردد. این برنامه همچنین در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها در سال 1393 موفق به دریافت جایزه صدابرداری برگزیده گردید.

در سال 1393 نیز با حضور در میزگرد تلویزیونی مرگ گرم ( ویژه اعتیاد ) به عنوان مجری و نویسنده با معاونت سیمای مرکز همکاری نمودم.