رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

اقتصاد پویا - نمایش محتوای صدا

 

 

اقتصاد پویا

Loading the player...
اقتصاد پویا

« اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، در شرایط تحریم، در شرایط دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد ».    «مقام معظم رهبری»

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر موضوعات اقتصادی و به ویژه اقتصاد مقاومتی و ضرورت تبیین این موضوع و اهمیت آن در جامعه، معرفی نمونه های موفق از اقتصاد مقاومتی در استان خراسان جنوبی، ایجاد امیدآفرینی و نشاط در جامعه و کمک به توسعه اقتصاد استان و کشور، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی در شش ماهه نخست سال جاری ، تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «اقتصاد پویا» را در دستور کار خود قرار داده است .

محوریت این ویژه برنامه «اقتصاد مقاومتی» است و در آن به موضوعاتی همچون : توجه به مردم به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی ، حمایت از تولید ملی ، صنعت و کشاورزی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف، توجه به اقتصاد دانش بنیان و توجه ویژه به شرکت­های دانش بنیان توجه می شود.

در این برنامه که در ساختار «مستند» تولید می شود مراکز اقتصادی استان خراسان جنوبی که با تکیه بر دانش، همت و تلاش افراد مستعد تأسیس شده، رشد یافته و به پیشرفت رسیده اند؛ معرفی می گردند. برنامه ها گزارش محور بوده و توسط یک گزارشگر اجرا می شود .

مدت زمان ویژه برنامه «اقتصاد پویا» 25 تا 30 دقیقه است و در شش ماهه نخست امسال به تعداد 3 برنامه تولید و پخش می شود. لازم به ذکر است زمان پخش این مستندها متغیر خواهد بود.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را « مسعود خسروی » بر عهده دارد و سایر عوامل تولید آن عبارتند از :

گزارشگر : مسعود خسروی، فاطمه برهانی

نویسنده : مسعود خسروی

صدابردار خارج استودیو: مسعود خسروی/ مصطفی باقری نژاد/فاطمه برهانی/محمدحسین برهانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام .به یاری خدا اگر مردم وصنعت وکشاورزی به... حسین مرتضایی ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۴:۳۴

حسین مرتضایی
با سلام .به یاری خدا اگر مردم وصنعت وکشاورزی به تنهایی در این کشور جدی گرفته شده و به بدنه تولید کشور وارد شوند .به یقین ما از بحران های پیش رو خوهیم گذشت .
وجود جوانان پرشور وخلاق از بدنه همین مردم قادرند در قالب شرکتهای دانش بنیان راه توسعه پایدار را برای اینده کشور تعریف نمایند و در این بین حلقه مفقودهای است که اگر دولت مردان ما به ان توجه ننمایند دراینده مارا دچار مشکلات فراوان خواهد نمود وعبور ما را از جاده توسعه به درازا خواهد کشید تا جایی که شاید در بعضی از عرصه ها دیر به مقصد برسیم ورسیدن ما مثل نرسیدن باشد .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۱۴:۳۴