رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی ، راه برون رفت از تحریمهای ظالمانه ی دشمنان ایران اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی ، راه برون رفت از تحریمهای ظالمانه ی دشمنان ایران اسلامی

اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی ، راه برون رفت از تحریمهای ظالمانه ی دشمنان ایران اسلامی

اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی ، راه برون رفت از تحریمهای ظالمانه ی دشمنان ایران مهمترین محور سخنان ائمه جمعه استان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستانها بود . حجت الاسلام طبسی امام جمعه موقت طبس در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه باید با فرهنگ سازی و حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان داخلی اقتصاد مقاومتی را محقق کرد گفت : جلوگیری از ورود کالای قاچاق ، ارائه تسهیلات به تولید کننده ها و ارتقائ کیفیت تولیدات داخل از ارکان اقتصاد مقاومتی است .

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قائن پیشرفت های کشور در شرایط تحریم اشاره کرد و گفت : برگزاری مانور بزرگ پیامبر اعظم  ، سلاح ها و تجهیزات نظامی و آمادگی دفاعی ایران اسلامی را با وجود تمام تحریم ها  به رخ جهانیان کشید.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه هم اقتصاد مقاومتی  را تنها راه مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن دانست و گفت:تولید علم یکی از راه های رسیدن به قدرت و خروج از تحریم است.

امام جمعه سربیشه گفت: با توجه به فرارسیدن ایام فاطمیه باید با به گونه ای برنامه ریزی شود که مردم بیشترین سهم را در اجرای برنامه های این ایام داشته باشند.

حجت الاسلام سنجری همچنین بر تلاش مضاعف مسئولان برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

امام جمعه موقت نهبندان با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم در تنگه هرمز گفت: یکی از گزینه های روی میز ایران قدرت بازدارندگی است که باعث ترس دشمنان شده است .

 حجت الاسلام مومن زاده همچنین خواستار تسریع در عملیات گاز رسانی به نهبندان شد.

حجت الاسلام بنی اسدی خطیب جمعه موقت شهرستان درمیان رزمایش پیامبر اعظم را نمایش اقتدار و پیشرفت نظامی ایران دانست و افزود:کشورهای استبدادی باید بدانند هیچ نیرویی نمی تواند در برابر ایمان و اراده مردم و جوانان ایران اسلامی ایستادگی کند .

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان هم گروه های تکفیری را دست نشانده کشورهای مدعی حقوق بشر دانست و افزود:اسلام هراسی هدف اصلی دشمنان از ایجاد این گروه هاست و رزمایش پیامبر اعظم  پیام وحدت جمهوری اسلامی ایران را به همه مردم مظلوم ابلاغ کرد.

حجت الاسلام کامجو امام جمعه موقت شهرستان فردوس خودسازی در مسیر اقتصاد مقاومتی را مهم بر شمرد و خواستار توجه به استعداد های جوانان این مرزو بوم و پرهیز از فرهنگ مصرف گرایی شد.

امام جمعه خوسف هم مانور پیامبر اعظم را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت:مردم ایران از گزینه های روی میز آمریکا و کشورهای استبدادی هیچ هراسی ندارند.

حجت الاسلام شاه بیگی با اشاره به سالروز وفات آیت ا... سید مهدی عبادی وی را از علمای بزرگ منطقه دانست که خدماتش فراموش نشدنی است.

حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه حاجی اباد خطاب به تیم مذاکره کننده هسته ای گفت انچه ملت ایران می خواهد ایستادگی ومقاومت برای مطالبه حقوق هسته ای است و در این راه زیر بار زور نروند.

حجه الاسلام ایزدی خطیب جمعه دیهوک با اشاره به خشکسالی های چند ساله در استان از مسئولان خواست نسبت به مهار و استفاده بهینه از روان آبها اقدام کنند.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه زهان به هفته نیکوکاری اشاره کرد و گفت:تامین رفاه و اعطای تسهیلات به محرومین برای ایجاد اشتغال و خودکفایی باید اولویت مسئولان باشد.

حجت الاسلام مدنی خطیب جمعه خضری دشت بیاض با بیان اینکه باید از تولید داخلی حمایت شود گفت:با خرید هر کالای ایرانی یک شغل ایجاد و کشور از ورود کالای خارجی بی نیاز میشود.

حجت الاسلام خسروی خطیب موقت جمعه مود با اشاره به فعالیت گروه های تکفیری در منطقه کفت: این گروه های تروریستی قصد دارند با ایجاد جنگ فرسایشی موجب تضعیف مقاومت شوند که هرگز موفق نخواهند شد.

حجت الاسلام عرب امام جمعه آیسک گفت:سرازیر شدن موج کالاهای خارجی به داخل ایران از سیاست های کشورهای استعمارگر است و ما اگر بخواهیم اشتغال پایدار ایجاد شود باید کالای ایرانی بخریم.

 حجت الاسلام نوری خطیب نماز جمعه شهر شوسف با اشاره به روز امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت : جامعه ای می تواند ادعای رشد و تکامل داشته باشد که در راستای تربیت دینی در همه ابعاد زندگی حرکت کند .

حجت الاسلام مظاهری خطیب جمعه عشق آباد هم با اشاره به مناسبت های هفته گفت: توجه به محرومین و محرومیت زدائی از اساسی ترین آرمان های انقلاب است وتشکیل ینباد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی در این راستا است.

حجه الاسلام صانعی امام جمعه درح با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب مستضعفان است گفت: اکنون وظیفه آحاد جامعه خدمت به مستضعفان و محرومان است.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه قهستان رزمایش پیامبر اعظم را نشانه پیشرفت نظامی فرزندان این مرز و بوم دانست وگفت:دشمنان بدانند اگر دست از پا خطا کنند این سربازان متعهد سیلی محکمی به آنان خواهند زد.

حجت الاسلام مرادی خطیب جمعه نیمبلوک با اشاره به ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) گفت:مردم باید در بازدید های نوروزی، حرمت این ایام را حفظ کنند .

حجت الاسلام زاهد امام جمعه موقت آرین شهر با تسلیت ایام فاطمیه گفت:بهترین مکتب که سعادت دنیوی و اخروی ما را تضمین میکند مکتب و سیره اهل بیت علیهم السلام است.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی