سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

اقتصاد به توان 31 - نمایش محتوای صدا

 

 

اقتصاد به توان 31

Loading the player...
اقتصاد به توان 31

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی در نظر دارد در سالی که با تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مزین شده، در راستای اجرای رسالت رسانه ای خویش در امر «گفتمان سازی، مطالبه گری و معرفی نمونه های شاخص اجرای اقتصاد مقاومتی»، ویژه برنامه « اقتصاد  به توان 31» را تولید و پخش نماید.

هدف این برنامه «گفتگو با مسئولان، دست اندرکاران و فعالان اقتصادی در خصوص بررسی اقدامات و عملکردهای استانی در چارچوب اقتصاد مقاومتی» است.

در هر برنامه با کارشناسان و مسئولان تراز اول استان (مانند استاندار، مدیران کل صنعت معدن تجارت، اتاق بازرگانی، جهاد کشاورزی و ...) و همچنین افرادی از فعالان اقتصادی استان مصاحبه و گفتگو خواهد شد. مسئولین استانی درخصوص طرح دغدغه­ها و بررسی راستی آزمایی عملکردها، انتظارات، ظرفیت­ ها و تقویت و حمایت از اقدامات انجام شده مثبت در چارچوب اقتصاد مقاومتی گفتگو می شود. همچنین مطالبه اقدامات بجای مانده در استان برای باقیمانده سال و پیگیری­ های بعدی نیز از اقدامات اجرایی برنامه است. موضوعاتی که دستمایه برنامه قرار می­گیرند عموماً طرحهای اقتصادی استان است که باید مشخص شود که این طرح ­ها چقدر به آینده استان کمک می­کنند و هم اکنون در چه مرحله ای هستند.

در هر برنامه یک گزارش از مراکز اقتصادی مهم استان تولید و پخش می شود. در این بخش، گزارشگر با کارآفرینان و تولیدکنندگان صحبت کرده و از دغدغه­ها و مطالبات آنان برای رفع مشکلات تولید خواهد پرسید.

در هر برنامه 2 نریشن کوتاه در مورد معرفی استان و مسائل اقتصادی استان و اطلاعاتی در این خصوص پخش می­شود.

بر اساس اقتضائات و در راستای محتوای برنامه از موسیقی بی­کلام و باکلام (به ویژه با محوریت اقتصاد و امید به آینده و کارگروهی و ...) استفاده می­شود.

تعداد دو برنامه در سال، هر یک به مدت 60 دقیقه تولید و از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش خواهد شد. زمان پخش این برنامه ها متغیر بوده و پیش از پخش، در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است این برنامه ها از رادیو اقتصاد نیز پخش خواهد شد.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی ویژه برنامه «اقتصاد به توان 31» را «ملیحه کاوسی» بر عهده دارد.

گوینده«سمیرا عاطفی فر»، سردبیر، نویسنده و صدابردار «زهرا بهروزی فر»، نریتور «مسعود حسنی» است.

گزارش های برنامه را «احمد حسینی مقدم و زهرا بهروزی فر» تهیه خواهد کرد.