سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اقتدار نیروی انتظامی لرزه بر اندام مجرمان می اندازد - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار نیروی انتظامی لرزه بر اندام مجرمان می اندازد

اقتدار نیروی انتظامی لرزه بر اندام مجرمان می اندازد.

سید علی اکبر پرویزی، استاندار خراسان جنوبی در همایش عمومی رؤسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاههای انتظامی استان افزود: امنیت و آرامش در جامعه با تعامل نیروی انتظامی و مردم به دست می آید و نیروی انتظامی باید با حفظ کرامت بر اساس آموزه های دینی و اخلاق اسلامی با مردم برخورد کند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی، امام جمعه بیرجند هم با اشاره به تهدیدات دشمن در فضای مجازی گفت: امروزه تهدیدات دشمن در فضای مجازی به صورت جدی باید کنترل شود و یکی از اساسی ترین اهداف پلیس، حل معضلات و ناهنجاری های اجتماعی و جلب مشارکت عمومی در حوزه امنیت اجتماعی است.

سردار شجاع، فرمانده انتظامی استان نیز با اشاره به حرکت زائران پیاده در پایان ماه صفر از خراسان جنوبی گفت: تمام نیروهای پلیس راه به طور محسوس و نامحسوس در جاده ها حضور دارند تا زائران مشهد مقدس بدون مشکل به زیارت مشرف شوند.

سردار شجاع به کسب نشان برنز برای 3 کلانتری استان در جشنواره مکنا (مدیریت کنترل ناجا) و دریافت 3 گواهینامه رشد و ارتقا و اهتمام به مکنا توسط 3 کلانتری دیگر استان اشاره کرد و افزود: اقدامات کلانتری ها در 4 حوزه فرآیندها، محیط، رفتارها و نتیجه، مورد ارزیابی قرار می گیرد.  

وی همچنین گفت: مأموران نیروی انتظامی استان از ابتدای سال تاکنون 19 تن و پانصد کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف کردند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 34 درصد افزایش داشت.

در همایش عمومی رؤسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاههای انتظامی استان مأموریت های پایانی سال و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و همچنین پیگیری اقدامات ناجا در طول سال و نواقص و عملکرد کلانتری ها، بررسی و ارزیابی شد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی