جهش تولید | شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹

افق روشن - نمایش محتوای صدا

 

 

افق روشن

 

تهیه کنند گی برنامه افق روشن را « زهرابهروزی فر » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : سمیراعاطفی فر

نویسنده  : زهرابهروزی فر  

گزارشگر : احمد حسینی مقدم

 

هدف از تولید برنامه "معرفی وضعیت اقتصادی و توانمندی استان در زمینه­های تولید و اشتغال، معرفی کارآفرینان برتر، کارگاه های کوچک، گروه های تعاونی و احیای صنایع دستی و صنایع بومی استان" است. برنامه دارای یک نفر گوینده می باشد که براساس موضوع محوری و اهداف برنامه صحبت کرده و بخش­های مختلف برنامه را معرفی می کند.

آیتم های برنامه به شرح ذیل است:

آرم برنامه: ارسالی از اداره کل صدای استان ها.

گزارش: در هر برنامه تعداد 2 گزارش از مراکز اقتصادی کوچک به صورت توصیفی همراه با افکت­های صوتی تولید می شود که شامل گفتگو با کار آفرینان و کارگران، اعضای گروه های تعاونی، مراحل تولید، نحوه درآمد زایی، فروش محصولات و ... است.

کارشناسی: در هر برنامه 2 الی 3 نفر کارشناس یا مسئول در خصوص موضوع مورد بحث استان نظرات کارشناسی خود را ابراز می دارند و علاوه بر معرفی آن فعالیت اقتصادی در استان، به نحوه توسعه آن، بازاریابی و فروش، مشکلات و موانع تولید و چگونگی رفع مشکلات و ... اشاره می کنند. از کارشناسان جهاد کشاورزی، صنعت معدن تجارت، میراث فرهنگی، اساتید دانشگاه و ... بدین منظور استفاده می شود.

موسیقی و سرود: متناسب با فضای برنامـه از موسیقی بیکلام و سرودهایـی با محوریت همکاری و همدلـی، شعـار سال و ... استفاده می شود.

مدت زمان برنامه افق روشن 30دقیقه است و در هر ماه یک برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود که زمان پخش آن متغیر خواهد بود.

 

سال تولید: 1396