جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

افق روشن - نمایش محتوای صدا

 

 

افق روشن

Loading the player...
افق روشن

در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده،برنامه رادیویی «افق روشن» با هدف «تقویت امید و نشاط و حرکت آفرینی در عرصه اقتصاد و ایجاد بروز خلاقیت در جویندگان کار و صاحبان سرمایه» در شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید می شود.

این برنامه با نگاهی نو به پدیده های اقتصادی نوعاً غیر متعارف و محدود و باز آفرینی هوشمندانه آن ها در قالب های هنری و جذاب، الگوهای مناسبی از حرکت و تلاش را پیش روی عموم جامعه و به ویژه نسل جوان قرار می دهد و بارقه امید و خودباوری، افکار و اراده آنان را به افق روشن آینده پیوند می زند.

برنامه با رویکرد مستند گزارشی تولید می شود و دارای یک نفر گزارشگر است. مراکز اقتصادی فعال، کارگاه ها و کارخانه ها در این برنامه معرفی می گردند و با کارآفرینان و جوانان موفق در عرصه اشتغال مصاحبه خواهد شد.

موضوعات این برنامه عبارتند از: شرکت های دانش بنیـان، گردشگـری، کارخانـه لاستیک سازی، کارخانه منیزیم، گیاهان دارویی، مراحل راه اندازی کارگاه تولیدی، صنایع دستی، اردوهای جهادی، بسیج سازندگی، تعاونی های برتر و ....

مدت زمان برنامه «افق روشن» 30 دقیقه است و تعداد 12 برنامه تا پایان سال جاری تولید خواهد شد. در هر ماه یک برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود که زمان آن متغیر خواهد بود.

تاریخ تولید: 1395

«مسعود خسروی» تهیه کننده، گزارشگر و صدابردار مستند «افق روشن» است.