رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

افق روشن - نمایش محتوای صدا

 

 

افق روشن

Loading the player...
افق روشن

برنامه "افق روشن " با هدف تقویت امید و نشاط و حرکت آفرینی در عرصه اقتصاد و ایجاد سیر بروزخلاقیت درجویندگان  کار و صاحبان سرمایه تولید می شود . این برنامه با نگاهی نو به پدیده های اقتصادی نوعاً غیر متعارف و محدود و باز آفرینی هوشمندانه آن ها در قالب های هنری و جذاب ، الگوهای مناسبی از حرکت و تلاش در درون زای موفق ، پیش روی نسل امروز و فردا قرار می دهد و با رقه امید و خودباوری ، افکار و اراده آنان را به افق روشن آینده پیوند می زند . هریک از رادیو های استانی ، تعداد یک برنامه افق روشن در هر ماه تولید می کنند . در این برنامه بنگاه ها و مراکز اقتصادی کوچک که با همت و تلاش مردم و هدایت یک نفر کارآفرین تشکیل شده اند معرفی می گردند . برنامه های تولیدی استان ها برای همدیگر ارسال می شود و به طور روزانه از رادیو های استانی پخش می گردد .

صدای خراسان جنوبی نیز تعداد یک برنامه " افق روشن " در ماه تولید می کند و به استانهای دیگر می فرستد .معرفی شرکت تولید گیاهان دارویی ، تعاونی زنان خراشاد ، تعاونی زنان مود ، تعاونی زنان سه قلعه و ....موضوعات برخی از این برنامه ها هستند.

برنامه در ساختار مستند گزارشی ساخته می شود و همه روزه به جز ایام تعطیل راس ساعت 15:40 از صدای خراسان جنوبی پخش می گردد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کننده : مسعود خسروی – مجتبی عربی

گزارشگر : فاطمه برهانی – مسعود خسروی