جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

افزایش 20 درصدی هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز - نمایش محتوای نوروز

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

افزایش 20 درصدی هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز

افزایش 20 درصدی هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز


هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز افزایش 20 درصدی داشته است.

هزینه زیباسازی شهر بیرجند برای ایام نوروز افزایش 20 درصدی داشته است.

سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بیرجند برای زیباسازی شهر در ایام نوروز، 300  میلیون تومان هزینه کرده که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.

انصاری، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بیرجند گفت: 121 هزار انواع گل فصلی شامل 8 هزار پیاز گل لاله و 12 هزار نهال در سطح شهر با هزینه 95 میلیون تومان کاشته شد.

انصاری با اشاره به اجرای آبنما و بهسازی و زیباسازی تقاطع پایانه مسافربری و زیباسازی و اجرای المان تقاطع بلوار شهدای عبادی و کمربندی افزود: باز پیرایی پرچین بلوار امام رضا(ع)، نصب 100 پرچم تزئینی در پلهای ورودی شهر و نورپردازی تزئینی 5 خیابان سطح شهر از جمله اقدامات شهرداری برای زیباسازی شهر بود.

وی هزینه نورپردازی تزئینی در شهر بیرجند را 105 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: آماده سازی میادین و پارکهای شمال شهر، نظافت پیاده روها و سنگفرشها، آبنماها و زمین های بازی کودکان، رفع خاموشی های داخل پارک و بهره برداری از تعداد196 چشمه سرویس بهداشتی در پارکهای سطح شهر از جمله اقدامات سازمان پارکها در آستانه نوروز بود.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بیرجند افزود: برای زیباسازی تقاطع ها و پارکهای بیرجند یکصد میلیون تومان هزینه شده است.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.