جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

افزایش ایستگاههای تلویزیونی دیجیتال از شاخص های توسعه و اولویت استان است. - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش ایستگاههای تلویزیونی دیجیتال از شاخص های توسعه و اولویت استان است.

افزایش ایستگاههای تلویزیونی دیجیتال از شاخص های توسعه و اولویت استان است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، استاندار خراسان جنوبی در جلسه برسی پوشش دیجیتال استان که با حضور مدیرکل و معاون و مدیران فنی مرکز برگزار شد بر رسیدن پوشش دیجیتال استان به میانگین کشوری تاکید شد.

مهندس معتمدیان در این جلسه خطاب به مسئولان صدا و سیمای استان و  فرمانداران که به صورت ویدئو کنفرانسی شرکت داشتند گفت: تمام توان خود را بکار گیرید تا بتوانیم پوشش استانی را از 92 درصد به 96 درصد کشوری برسانیم.

بر اساس تفاهمنامه آذر ماه سال گذشته سازمان صدا و سیما و استانداری خراسان جنوبی ، مقرر شد 83 ایستگاه دیجیتال در استان به بهره برداری برسد که تا کنون 17 ایستگاه افتتاح شده و مابقی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید .

مهندس آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی  در این جلسه که به مدت سه ساعت طول کشید گزارشی از آخرین وضعیت پوشش دیجیتال و همچنین برنامه های رسانه استانی را ارائه کردند.

همچنین مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری، خانم خواجوی مدیر کل امور دفتر روستایی و شوراها و مهندس نظیف کار معاون فنی و مهندس فرنگی مدیر فرستنده های تلویزیونی و اف ام در این جلسه حضور داشتند.