سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح پرتال ویژه کودکان و نوجوان در کشور در آینده ای نزدیک - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح پرتال ویژه کودکان و نوجوان در کشور در آینده ای نزدیک

در آینده ای نزدیک پرتال ویژه کودکان و نوجوان در کشور افتتاح می شود.

پرتال کودک و نوجوان با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن، در آینده نزدیک در کشور راه اندازی می شود.

علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در دیدار اعضای فعال کانون خراسان جنوبی گفت: پرتال کودک و نوجوان به زودی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن، با امکانات بازی های رایانه ای تولید کانون به صورت آنلاین، قصه های برتر، فیلم کوتاه، انیمیشن و امکانات مختلف دیگر راه اندازی خواهد شد.

علیرضا حاجیان زاده افزود: تلویزیون اینترنتی هم تا چند ماه دیگر ابتدا در مراکز کانون پرورش فکری و در آینده وارد خانه ها خواهد شد.

وی انتشار رمان های ویژه نوجوانان و برگزاری جشنواره دو سالانه تئاتر عروسکی را از دیگر برنامه های امسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور اعلام کرد.

 وی با بیان اینکه کشور لبنان در گفت و گوهایی که با این کانون داشته، خواهان تربیت مربی برای کودکان شده، گفت: این کشور تاکنون یک مرکز سیار به شیوه مراکز سیار کانون ویژه کودکان راه اندازی کرده و به زودی یک مرکز ثابت هم افتتاح خواهد کرد.

مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور افزود: کشورهای عراق و مالزی هم خواهان همکاری با کانون پرورش فکری کشور ما و تاسیس مراکز فرهنگی هنری به شیوه مراکز کانون های ایران در کشورشان هستند.

 منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی