رونق تولید ملی | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

افتتاح مركز عرضه مستقیم محصولات كشاورزی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح مركز عرضه مستقیم محصولات كشاورزی

alt

مركز عرضه مستقیم محصولات كشاورزی خراسان جنوبی با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال افتتاح شد.

این مرکز با 700 متر مربع زیربنا دارای 16 باب غرفه است.

با راه اندازی این مركز برای 360نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است.

در مركز عرضه مستقیم محصولات كشاورزی استان مواد پروتئینی، مواد لبنی، خشكبار، صنایع دستی، تولیدات روستایی و محصولات زراعی و باغی عرضه می شود.

استاندار خراسان جنوبی در مراسم افتتاح این مركز گفت: تنظیم بازار و رسیدگی به معیشت مردم از مهم ترین موضوعاتی است كه طی چند سال اخیر مورد توجه بوده و اقدامات بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است.

قهرمان رشید با اشاره به نزدیكی ماه مبارك رمضان افزود: پیش بینی های لازم در زمینه تأمین ارزاق و مایحتاج اساسی مردم در ماه مبارك رمضان انجام شده و نمایشگاه ضیافت نیز بدین منظور در مركز استان و شهرستان ها به منظور عرضه مستقیم كالاهای اساسی راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینكه ذخیره سازی های لازم در این زمینه انجام شده است، گفت: با تدابیری كه اندیشیده شده قطعاً مردم با مشكلی در زمینه تأمین كالاهای اساسی مواجه نخواهند شد.

وی راه اندازی مراكز عرضه مستقیم محصولات كشاورزی در استان را ازجمله اقدامات بسیار مناسب در زمینه حذف واسطه گران و دلالان دانست و افزود: مسئولین ذیربط باید به گونه ای برنامه ریزی كنند تا اینگونه مراكز در شهرستان ها نیز با همكاری فرمانداران و شهرداران راه اندازی شود.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی