سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

افتتاح فرستنده fm رادیو زیارت همزمان در بیرجند ، مشهد ، بجنورد و تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح فرستنده fm رادیو زیارت همزمان در بیرجند ، مشهد ، بجنورد و تهران

 

فرستند  fm رادیو زیارت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس سازمان در مشهد همزمان در بیرجند،مشهد، بجنورد و تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، در سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و همزمان با افتتاح 205 طرح فنی  صدا و سیمای خراسان رضوی فرستنده fm  رادیو زیارت که بصورت ویدئو کنفرانس در مشهد با حضور دکتر علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما، آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و سایر مسئولان استانی در بطور همزمان در خراسان جنوبی ،شمالی و تهران راه اندازی شد.

این آیین خراسان جنوبی نیز با حضور پدر شهید بصیری پور شهید مدافع حرم استان مهندس آینه دار  مدیرکل و معاونان فنی مرکز برگزار شد .

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در مراسم  افتتاح این فرستنده با بیان اینکه خراسان جنوبی در طول سال میزبان مسافران زیادییست که برای زیارت امام رضا(ع) راهی مشهد می شودند گفت: انشالله راه اندازی این رادیو برای مسافران مفید خواهد بود و امید داریم با تا  تدبیری اندیشیده شود که امکان دریافت این رادیو علاوه بر بیرجند در سایر نقاط استان نیز امکان پذیر باشد.

آیت الله علم الهدی هم در این مراسم در مشهد گفت: مردم استان خراسان جنوبی مردمی ولایت مدار هستند و راه اندازی و رادیو زیارت در این استان ها لازم و ضروری است.