سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

افتتاح سی و چهارمین فرستنده ی دیجیتال خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سی و چهارمین فرستنده ی دیجیتال خراسان جنوبی

سی و چهارمین فرستنده ی دیجیتال خراسان جنوبی در روستای آرک بخش مرکزی شهرستان خوسف راه اندازی شد تا 650 نفر از 18 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی بهره مند شوند

سی و چهارمین فرستنده ی دیجیتال خراسان جنوبی در روستای آرک بخش مرکزی شهرستان خوسف راه اندازی شد تا 650 نفر از 18 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی بهره مند شوند.

با راه اندازی این فرستنده مردم روستاهای آرک، بیناباد، حامی، دهن رود، شل آباد و طوطی شبکه های رادیویی وتلویزیونی را با کیفیت بالا دریافت می کنند.

این فرستنده با اعتبار 220 میلیون تومان راه اندازی شد که 190 میلیون تومان آن از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما خراسان جنوبی و 30 میلیون تومان هم کمک مردم ومسئولان محلی بوده است.

محمد ثقفی مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه در تامین تجهیزات فنی مشکلی نداریم گفت: در صورت فراهم شدن زیرساخت ها آمادگی داریم هر چه سریعتر فرستنده های دیجیتال را با اولویت نقاط پرجمعیت و روستاها راه اندازی کنیم

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف ودرمیان در مجلس شورای اسلامی هم ضمن قدردانی از تلاش های صدا وسیما گفت: راه اندازی فرستنده دیجیتال یکی از خواسته های مردم این منطقه بود که محقق شد.

شفیعی فرماندار خوسف نیز از راه اندازی فرستنده دیجیتال در شهر خوسف تا یک ماه آینده خبر داد

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی