جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

افتتاح دو مجتمع‌ دانش آموزی هلال احمر در طبس و نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح دو مجتمع‌ دانش آموزی هلال احمر در طبس و نهبندان

معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر از افتتاح مجتمع های دانش آموزی هلال احمر در شهرستان های طبس و نهبندان استان خراسان جنوبی خبر داد.

سعید بابایی ، معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اینکه با افتتاح این دو مجتمع تعداد مجتمع های دانش آموزی جمعیت هلال احمر به ۱۵ واحد رسید اظهار کرد:اهمیت این مجتمع ها در فراهم آوردن امکان ادامه تحصیل برای ۳۳ هزار نفر در مناطق کمتر برخوردار در روستاهای دور افتاده کشور است.
وی افزود: به منظور حمایت و پشتیبانی از دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار و مستعد جامعه خصوصا در مناطق دورافتاده روستایی و همچنین با اعلام نیاز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی، پس از بررسی های لازم و با موافقت رئیس سازمان جوانان به صورت آزمایشی در این دو شهرستان مجتمع دانش آموزی افتتاح شد.
بابایی با اشاره به اهمیت وجود مجتمع های دانش آموزی در کشور گفت: اهمیت این مجتمع ها را می توان در امکان ادامه تحصیل ۳۳ هزار نفر در مناطق کمتر برخوردار و روستاهای دور افتاده مشاهده کرد و اوج فعالیت و شکوفایی این مجتمع ها در راهیابی ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو و فارغ التحصیل اعضای مجتمع ها در موسسات آموزش عالی مشهود است.
منبع :  وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران