جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

آغاز نام نویسی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

آغاز نام نویسی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب

آغاز نام نویسی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب


نام نویسی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب آغاز شد.

نام نویسی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب آغاز شد.

نام نویسی از متقاضیان دریافت تسهیلات رونق تولید خراسان جنوبی در سامانه بهین یاب آغاز شد.

داود شهرکی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای تأمین نقدینگی مورد نیاز بنگاههای تولیدی کوچک و متوسطی که بازار محصول مناسبی دارند، اما به دلیل تنگناهای مالی و نداشتن سرمایه در گردش، تولید آنها متوقف شده و یا با ظرفیت پایین فعالیت می کنند، این واحدها مورد حمایت قرار می گیرند.

داود شهرکی افزود: واحدهای تولیدی که دارای پروانه بهره برداری هستند و اطلاعات واحد تولیدی خود را در طرح بروزرسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت کرده اند، برای دریافت تسهیلات سرمایه درگردش و ثابت، می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس اینترنتی behinyab.ir بخش تامین مالی، نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام کنند.

وی گفت: همچنین طرح های تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد که دچار مشکلات مالی هستند و فعالان بخش معدن، نیز می توانند برای تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی خود، از مزایای این طرح بهره مند شوند.

سال گذشته 302 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی خراسان جنوبی با ثبت نام در سامانه بهین یاب، 172میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.

همچنین علاوه بر این تسهیلات، در سال 95، 55 میلیارد و 200 میلیون تومان به  175 واحد تولیدی از محل پرداخت مستقیم بانکها به واحد تولیدی استان پرداخت شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ