جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

آغاز مرحله دوم پایش واحدهای صنعتی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

آغاز مرحله دوم پایش واحدهای صنعتی

آغاز مرحله دوم پایش واحدهای صنعتی


واحدهای تولیدی مشکل دار خراسان جنوبی برای بار دوم به صورت کارشناسی پایش می شوند

 

واحدهای تولیدی مشکل دار خراسان جنوبی برای بار دوم به صورت کارشناسی پایش می شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان هدف از اجرای این طرح را کمک به راه اندازی مجدد واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی مربوطه و بانک های عامل عنوان کرد و گفت: این طرح با کمک تیمی متشکل از اتاق بازرگانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی استان اجرا می شود.

جرجانی افزود: در این طرح پایش تمام واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی بر عهده شرکت شهرک های صنعتی و پایش واحدهای تولیدی خارج از شهرک ها و نواحی بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

وی گفت: در این طرح فرم های عارضه یابی برای تک تک واحدهای مشکل دار استان ارسال می شود که در آن اطلاعات ریز و دقیق هر واحد اخذ و بر اساس این اطلاعات مشکلات واحدها احصاء می شود و برای هر واحد مشکل دار راهکار جدیدی ارائه می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با تاکید بر این که باید تسهیلاتی که به واحدهای تولیدی استان پرداخت می شود هدفمند و جهت دار باشد، افزود: در این طرح هنوز تسهیلاتی برای واحدهای صنعتی در نظر گرفته نشده و ممکن است از تسهیلات طرح تکاپو و یا از محل دیگری تامین شود که این تسهیلات با اولویت واحدهای تولیدی که توجیه اقتصادی برای تولید و فروش دارند پرداخت خواهد شد.

مرحله اول طرح پایش واحدهای صنعتی سال 94 با بررسی 384 واحد اجرا شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.